Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég megismertem egy 17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég megismertem egy 17 éves helyes barnásszőke srácot, és tegnap találkoztunk. Nagyon izgultam, hogy mint lesz, de végülis nagyon jól éreztem magam. Sétáltunk és beszéltünk és volt h meg is érintette a hátam meg a vállam is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
De a végén a buszmegállóban teljesen furcsa volt. Lehet, hogy mert rájött, hogy nem tetszem neki. Vagy csak nagy a korkülönbség? Azóta 2szer beszéltünk, de kicsit furcsa volt. Lehet, hogy le akar rázni? Segítsen valaki :/ (L/15)
2013. márc. 21. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
ennyiből nem tudjuk megmondani.
2013. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintünk meg akar b@szni :)
2013. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem tudom, de az biztos ... esetleg egy határozott talán a válaszom
2013. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rájött hogy nem tetszem neki. Azt mégis hogyan? Ha ránézel valakire rögtön megmondod hogy bejön vagy nem. Nincs olyan hogy fúú baszom az eget de jó ez a csaj, elmegyek vele sétálni, tiszta jó lesz. 30 perc múlva, a p*csába de rusnya halál ez, hogy a francba voltam képes ennek a közelébe is lenni.
2013. márc. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem homo a srác ....keres egy agyilag éret férfit és ne homo fiukkal ismerkedj:)
2013. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem homokos. :D am kedves volt és rengeteget beszéltünk. de pénteken előre megbeszélt koncertre megyek és ő is ott lesz. Ott mit várhatok ezek után. Tök tanácstalan vagyok.
2013. márc. 21. 16:51
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél magaddal egy csomag gumit!
2013. márc. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem akarok vele lefeküdni.... :D csak arra vagyok kíváncsi h ezek után várjak-e valamit
2013. márc. 21. 17:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Láttam én már karón varjút Angyalom.
2013. márc. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ebolás
2014. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!