Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tehetnék, ebből már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tehetnék, ebből már semmi jó nem fog kisülni?

Figyelt kérdés
Szeretek egy fiút már egy éve,és először ugy jártunk hogy én még nem szerettem,de mire beleszerettem ő már kiszeretett belőlem,utána megint jártunk,mert azt mondta megint szeret,és aztán megint nem ment,és azóta ugy vagyunk,hogy csak vagyuink,de nem járunk..Gyakran elfeljti még azt is hogy járunk..Elég érdekes,mert soha fel nem hívott,mikor először jártunk akkor sem,smsest se m küldött,meg oda se jött hozzám,mindig én mentem.Msnen is én írok rá,a suliban midnig megigéri hogy majd reggel meg délután meg kajaszünetben beszélünk,de mikor odamegyek hogy na most akkor beszélünk e vagy nem,akkor azt mondja hogy nem ér rá.Jóideje leakarunk feküdni egymással,de én már kezdek elbizonytalanodni,hogy biztos vele kéne e először,és mivel nemis járunk,utána járnánk e.Ő azt mondja mindig hogy szeret,de elég sokszor elbizonytalanodok.Szeretnék megbízni benne,de valahogy mégsem sikerül.Msnen is sok más lányal beszélget és azt mondja nekik hogy szeretlek,az csak egy dolog hogy messze laknak,ez mégis bántó....Lehet hogy nem tudja kimutatni az érelmeit? Vagy ő egyszerűen ilyen? De neekm akkoris hiányzik hogy felhívjon,meg gy járjunk,ahogy mások is.Multkor ottvoltam nála,és azt sem tudtam mi a bajom,alig szóltam valamit,arra vártam hogy csináljon valamit velem,pedig már annyira veleakartam lenni,és mégsem ment...Hazafele a buszon meg majdnem elbőgtem magam,hogy olyan voltam mint valami fadarab,és mindez az én hibám....Pedig nagyon szeretm őt,de félek hogy ebből már nem lesz normális járás.Mit gondoltok?Tehetek még valamit?
2009. szept. 20. 20:10
 1/6 A kérdező kommentje:
16/L
2009. szept. 20. 20:12
 2/6 A kérdező kommentje:
utoljára azt mondta hogy megbánta hogy szakított velem emrt rájöt hogy mennyire hiányzok neki,meg hogy szeret.
2009. szept. 20. 20:16
 3/6 A kérdező kommentje:
ő 18,most akkor mire kellek?tényleg kellek?
2009. szept. 20. 20:16
 4/6 Turismo ***** válasza:

Szia!


Hát elég szomorú helyzet. Minden ember szeretetre, törődésre vágyódik, de látom ezt nem kaptad meg. Szerintem az lenne a leghelyesebb, ha megbeszélnétek komolyan a dolgokat és utána dönteni, hogy ki merre. Én annyit mondok, hogy elég rossz érzés, ha az ember nagyon szeret valakit viszont a másik oldalról nem kapja azt vissza.

2009. szept. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Turismo ***** válasza:
De lehet az lenne a legegyszerűbb ha otthagynád. Tudom nehéz megtenni, mert szereted de akkor is meg kell tenned mert csak tönkre teszed magad miatta.
2009. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudoom:-( De most valahogy talán picivel jobb mint ezelőtt....meg mondja h szeret,és azért érzem hogy szeret,de nem anyira,ahogy én őt,szerintem:-( De nemtudom mit tehetnék,mert nem szeretném elveszíteni:-(
2009. szept. 20. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!