Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez azt jelenti, hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy már nem szeret?

Figyelt kérdés

A barátommal 10 hónapja vagyunk együtt, mindketten 17 évesek vagyunk.


A lényeg, hogy szerintem megváltozott az egész kapcsolatunk.

Régen aranyos volt, egy évig írogatott és hívott mindenhová kitartóan, hogy legalább találkozzunk, kedves volt, írta hogy szép vagyok, csinos vagyok, stb... Aztán összejöttünk, az elején fogta a kezem, megcsókolt, ölelgetett, figyelmes volt velem, akkor úgy éreztem, hogy nekem ez a srác kell, soha nem akarom elveszíteni...


Azóta minden megváltozott, igazából foglalkozik velem, de régen képes volt bejönni egy óra talira, most hazamegy, mikor lenne egy negyed órával későbbi busza is, beszólogat olyan dolgokat, amiket ő viccnek szán, viszont engem vérig sért vele, nem leráz, de már inkább én kérdezem meg, hogy mikor találkozunk, stb...


Volt nemrég, hogy majdnem szakítottunk, de aztán kibékültünk. Féltékeny vagyok, mert nem birom elviselni, hogy lányokkal ilyen jó baráti viszonyban van, de próbálom leplezni ezt az egészet.


Szóval nekem mostmár úgy tűnik, hogy megkapott, ennyi, tök természetes neki, hogy vele vagyok, és nekem hiányzik kicsit az, ahogy régen "tepert", nem az kell, hogy kinyalja a s...-m, mert tényleg nem, de azért régen jól esett, hogy tényleg értékeli, hogy együtt vagyunk, mára meg tök természetes, beszól hülyeségeket, rámförmed ha valami nem tetszik neki, ma a buszmegállóban dumálok, ő meg átnézeget a vállam felett... Oké, hülyültünk csak, de régen a szemembe nézett, folyamatosan rám figyelt, látszott, hogy teljesen rám van hangolódva, és csak én érdeklem...

Mára meg így elveszett ez a "rajongás", és úgy érzem, hogy amíg eddig úgy érezte, hogy engem akar örökre, mára már megunt, vagy nem tudom, úgy érzem, hogy már más iránt tudná azt érezni, amit egyszer irántam, mert engem már megkapott, és már nem vagyok érdekes, vagy nem tudom:S


Ti mit gondoltok? Nem akarok szakítani, de néha annyira rossz így, hogy egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy szeret-e, tényleg engem akar-e, stb:S


2013. ápr. 3. 18:22
 1/5 anonim ***** válasza:
"Féltékeny vagyok, mert nem birom elviselni, hogy lányokkal ilyen jó baráti viszonyban van, de próbálom leplezni ezt az egészet." - nekem meg szinte nincsenek is barátnőim, hanem a haverokkal lógok, akkor most az én pasim is legyen féltékeny?:D
2013. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy fellángolás volt-de nem szerelem. Elmult.Vége. Ha megakarod a szokásos szemét játékot úszni, akkor szépen kiszállsz az egészből. Ez az egyetlen esélyed, hogy ne keserű szájizzel maradjon meg-mint emlék a srác.
2013. ápr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hàt... lehet abban valami amit mondasz..... :S
2013. ápr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele. :)

Mondd el neki ezt így ahogy leírtad és úgyis látod majd a reakcióján,hogy mit gondol.

Ha meg tényleg nem szeret már, akkor meg kár együtt lennetek. Az csak neked rossz és egyre rosszabb lesz. :/

2013. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam, hogy mondja meg hogyha nem szeret, nem lesz belőle sértődés, csak legyünk őszinték egymással... Én szoktam neki mondani, hogyha valami nem tetszik, pl ez sem, de ilyenkor mondja, hogy szeret, meg ugyanúgy szeret, stb...

De néha én érzem úgy, hogy szeretem, amikor jól megvagyunk, de egy pici dologgal is úgy fel tud bosszantani, hogy ki tudnám rakni mint macskát sz*rni... Mármint imádom, oké, de amikor valamit megígér pl, és nem úgy lesz, akkor meg nem vagyok olyan megértő én sem, mint anno, hanem rögtön berágok rá, és akkor jön az, hogy akkor minek vagyunk együtt, ha........

2013. ápr. 3. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!