Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16-17 éves fiú tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-17 éves fiú tényleg "nyálas szájú kölyök"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám azt mondja ne kezdjek ilyen korú srácokkal, mert "nyálas szájú kölykök", és nem is tudják mi a szerelem. De most szerelmes vagyok egy nálam 4 hónappal fiatalabb srácba (én 17 vagyok, ő még 16), és járunk is. Nem gondolom azt, hogy ez egy örök életemre tartó kapcsolat lesz, de most miért ne lehetnék vele?De anyukám csak húzza a száját...


2013. ápr. 3. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%

Anyukád hülye már bocs hogy megsértem, de az emberfüggő hogy valaki nyálas szájú.

18/F

2013. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem baj, mert szerintem sem éppen komplett :D De nem érti :D Nem érti mit akarok a sráctól.
2013. ápr. 3. 18:34
 3/15 anonim ***** válasza:
igen, azok még nagyon éretlenek. sőt, 19-20éves korban is.:(
2013. ápr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok... Mesélnél anyukádról? Boldog?
2013. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mit meséljek róla? Apámmal házasságban él, nem elvált, 3-an vagyunk testvérek, én vagyok a legkisebb.
2013. ápr. 3. 18:38
 6/15 A kérdező kommentje:
És ha éretlen? Egy kicsit lehetnék boldog, és a hibáimból meg csak tanulnék.
2013. ápr. 3. 18:39
 7/15 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten egyetértek anyukáddal,annak ellenére,hogy én is 17 éves fiú vagyok.:D

Nincs még sok élettapasztalatom,nem értek a lányokhoz annyira mint egy 20-on éves.

Viszont normális vagyok,sportolok,tanulok,tudok szeretni.

Ha ez alapján nyálas szájú kölyök vagyok,hàt ez van,ennyit tudok nyújtani.

Bár nem azért,de mit gondol,keked milyen alapon jár egy szuperpasi? Mert nálunk a lányok kis csitrik többségükben,abszolút hozzánk illenek..

17/F

2013. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
1.válaszoló vagyok, már nemazért de 16-18 éves korig minden fiú és LÁNY is éretlen valamilyen szinten.
2013. ápr. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:DD Amúgy nem vagyok csitri, de köszi a bizalmat :D Nem volt még barátom, ő lenne az első, csak anyukám szeret ebbe beleszólni.
2013. ápr. 3. 18:46
 10/15 anonim ***** válasza:

ezek szerint anyukád is éretlen valamilyen szinten.

kíváncsi vagyok mellesleg, mit szólna, ha egy 28évessel járnál.. -.-

fiatalok vagytok, jól érzitek magatokat együtt. nem értem, miért fáj ez neki.

2013. ápr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!