Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16-17 éves fiú tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16-17 éves fiú tényleg "nyálas szájú kölyök"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Anyukám azt mondja ne kezdjek ilyen korú srácokkal, mert "nyálas szájú kölykök", és nem is tudják mi a szerelem. De most szerelmes vagyok egy nálam 4 hónappal fiatalabb srácba (én 17 vagyok, ő még 16), és járunk is. Nem gondolom azt, hogy ez egy örök életemre tartó kapcsolat lesz, de most miért ne lehetnék vele?De anyukám csak húzza a száját...


2013. ápr. 3. 18:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az nagyon durva kifejezés az anyádról, hogy nem komplet. Most mikor kezd viszketni a lábad köze és ő ebbe beleszól, ehez joga van, mivel felelős érted. 10-15 év múltán majd másképp fogod látni.
2013. ápr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
NEm tudom mi lenne neki a jó. :/
2013. ápr. 3. 18:52
 13/15 A kérdező kommentje:
Drága utolsó: Képzeld nem, nem "viszket a lábam köze" :D Semmit nem tudsz anyámról. Amúgy ez egy vicces kis megjegyzés akart lenni, nem kell vér komolyan venni. 1 napot bírnál ki vele megtudnád milyen jó, mikor minden lépésedet árgus szemekkel figyeli. ÉS nem igazán látom át a magánéletembe, és a döntéseimbe miért kellene beleszólnia. Meghallgatom a véleményét, figyelembe veszem, de amúgy... élni szeretnék kicsit. Sosem volt velem probléma, nem esik túl jól, hogy ennyire nem bízik bennem, és pont ezért írtam, hogy "Nem komplett", de nyugodtan vedd a szívedre ;)
2013. ápr. 3. 18:54
 14/15 anonim ***** válasza:
jó, hát nekem nyolc h kivel kavarsz, akkor legyen éretlen a pasi, neked lesz rosszabb:D
2013. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ha jól nézem az utolsó pénzre és korra megy, vannak ilyenek.....
2013. ápr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!