Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Nem vagyok gátlásos, se visszahúzódó,szeretek emberekkel lenni és jól elbeszélgetek velük.. Iskolában, azon kívül egész nap itthon ülök és sehova se megyek valamiért.


Főként az érdekelne hogy hogyan kezdjek el eljárni, haverkodni iskolán kívül, hogy kerüljek bele a közösségbe.

Plusz vajon miért lehet az hogy tök jól kijövök az emberekkel,de engem soha sehova nem hívnak el? A válaszokat előre is köszi. 18F



2013. ápr. 3. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
14%
először szerezz barátokat iskolában, majd velük járj el szórakozni
2013. ápr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Hívj el egy-két srácot aki iskolában beszélget veled pl. egy sörre valamelyik délután, és ha úgy alakul hogy lemondják, kérdezd meg miért tették.Az ő válaszuknál nem kaphatsz reálisabbat, hiszen ők azok akik ismernek. 18L
2013. ápr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

te haver ... most komolyan megjelölted kulcsszónak azt hogy darth vader...???? és még ezek után kérdezed?:DDD


amúgy tudják , hogy ki se dugod az orrod.. minek hívjanak el úgy is fölösleges..

amúgymeg ha úgy érzed h tényleg bírnak téged, nyugodtan kérdezz rá, hogy mehetsz -e velük..

vagy kérdezz rá rafináltabban , hogy hol vagy mikor?

és ha jó fej a válaszolgatás után megkérdi h akarsz-e jönni.:)

2013. ápr. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

ennyi idösen már, ha nem mentél kb sehova, akkor talán azért nem hívnak, mert gondolják, úgyse mennél... de nem biztos

járjál el, de vigyázz, mert sokan így esnek túlzásokba... ne akarj egyböl belecsöppenni mindennek a közepébe, egyre több helyre fognak elhívni

vagyis a fiúknál kb így megy, úgy vettem észre :)

2013. ápr. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát jelenleg nem azért aggódok hogy túl sok helyre fognak hívni :D
2013. ápr. 3. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Én soha nem voltam nagy társasági ember, bár így is volt, hogy egyetemen a szobatársam meg a haverjai elhívtak ide-oda, meg pl. egy sikeres szigorlat után két másik srác felvetette, hogy üljünk be egy sörre egy sörözőbe (mindenkinek fizettem egy sört, mert rendes voltam :) ), meg ilyenek. Hogy téged miért nem hívnak el, nem tudom, lehet, hogy nem tartanak sokra, vagy fogalmam sincs.
2013. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Sok oka lehet..


Nálam pl az hogy nem vagyok egy hullámhosszon a mostani osztályommal.. Amúgy próbáltak már hívni, de nem is akartam menni velük - persze osztálykirándulás, szalagtűző megvolt, de akkor sem szeretek érdemtelen társasággal menni.


Poénból hívtak már amúgy, de az olyan, hogy nem komoly.. Inkább oda megyek "bulizni", ahol tudom, hogy nem megtűrt személy vagyok.


Hogy fogom ezt elérni? Jövőre egyetem, ott nemigen lesz ebből probléma

2013. ápr. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
hol laksz? :)
2013. ápr. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
A legfontosabb, hogy add önmagadat!! Ha tényleg nem vagy visszahúzódó, és könnyen beszélgetsz, akkor kezdd el te hívogatni az embereket, és ne add fel ha nem megy egyből! Mondd nekik hogy gyertek el szórakozni, vagy amit akarsz és ha próbálkozol, lesznek programjaitok akkor már nekik is természetes lesz, hogy hívnak téged, és már kész is, beilleszkedtél a közösségbe! :)
2013. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!