Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és hol szerezzek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hol szerezzek barátokat? 17/L

Figyelt kérdés

Vannak bnőim de az egyik messze lakik, a másiknak más saját bandája van de nekem őknem szimpik stb stb...

Mivel nem vagyok bulizós típus de szívesen összejárnék másokkal így nem tudom h hol szerezhetnék új barátokat:S

Légyszi írjátok meg a korotokat és h ha volt ilyen problémád h jutottál túl rajta?:)


2009. szept. 14. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Nekem van egy barátom: Jézus!
2009. szept. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jajjj ne haragudj de normális válaszokat kértem,amiben tudtok vmihasználható tanácsot adni :S
2009. szept. 14. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

msn velem? aztán ha közel lakunk talizhatunk is:)

17/L

2009. szept. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

nekem nincs egy sem, igazából csak a családommal tartom a kapcsolatot rendszeresen. de velük kijövök. :)

nem igazán tartom problémának, az idegenekkel is jól érzem magam, ha arról van szó. nem az van, hogy nem akarok barátokat, vagy elutasítanám őket. biztos lesznek majd valamikor, csak most ez így jött ki.

nem katasztrófa ez.

F/24

2009. szept. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Kedves első válaszoló, nem akarlak a hitedből kitéríteni de ha Neked Jézus a barátod, akkor sürgősen fordulj orvoshoz, vagy legalább egy pszihológushoz ! Az agyturkászok sokat tudnak segíteni az ilyesféle embereken és társaikon amilyen Te vagy !
2009. szept. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

nekem sincsenek barátnőim, egy van, de vele ritkán talizom, a többiek megcsak ismerősök.

én vagyok saját magam barátja, jobbat nemtudok:D

2009. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A legkönnyebb módja a suliváltás (:

Amúgy én is ilyen vagyok. Túljutni kétlem, hogy túl tudnék, való életemben szótlan voltam, nehezen alakítok ki kapcsolatokat, pedig nagyon jó barát tudok lenni.

Persze ez nem azt jelenti, hogy egy barátom sincs.. Pár azért van.

Én myVIP-s klubokban szereztem sok barátot. Meg esetleg chat.

2009. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
suliban lehet ismerkedni, vagy a barátnőiden keresztül, hátha vannak olyan ismerőseik, vagy azoknak ismerősei, akik neked is szimpik. Suliban lehetnek szakkörök, előkészítők stb,ahol nem az unalmas osztáltársakkal vagy összezárva. lehet akad vki a lakóhelyeden, utcátokban, a környéken,akivel lehet barátkozni. ha pl.városban laksz, ott sok a lehetőség, eljárhatsz sportolni,táncórákra, stb. ha ezek közül egyik sem, akkor biztosan volt korábban olyan barátnőd, akivel vmi miatt megszakadt a kapcsolat: másik suliba került pl. és rég találkoztatok. érdemes felkeresni és újra felvenni a kapcsolatot, aztán megismerni a baráti körét. én mindig féltem társaságban, de ha nem lépsz, senki se jön oda hozzád, hogy figyi, nem akarsz barátot? nekem a fordulópontot a főiskola jelentette, ott a kollégiumban sokat változtam, persze nem egyik napról a másikra. nem kell félni az emberektől.
2009. szept. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha, aztán együtt halsz meg a 2 legjobb barátnőddel, mi?:))

Viccet félretéve: Ahogy már írták előttem, suliváltás, myvip, esetleg próbálj pasizni :)az én legjobb barátom a barátnőm..:)

Sajnos nekem se volt általánosban szinte egy barátom se, nem voltam/vagyok menő, nem cigizik, nem iszok stb..

De középben eldöntöttem, hogy kinyílok, próbálok majd ismerkedni, és sikerült, sokkal magabiztosabb vagyok :)


17/F

2009. szept. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

lehet, hogy hülyén hangzik...

én 7.-es vagyok és mi a 6.-osokkal is tök jóban vagyunk :)

2010. márc. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!