Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez ugye nagyon nagy tahóság a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ugye nagyon nagy tahóság a barátomtól?

Figyelt kérdés
Az egyik rokonom, aki nagyon közel áll hozzám, mondhatni "csendes" alkoholista. A barátom ezt nem tudja, elég nagy titok, de volt szerencséje már észrevenni, hogy mennyit iszik..és szereti ezt nekem felhozni, és kérdezgetni, hogy szerintem nem alkoholista? vagy nem félek, hogy az lesz? és nem veszi észre, hogy mindig csak annyit mondok, hogy nem akarok erről beszélni, vagy hallgatok. Most is ez volt, és közölte ha nem mondom el mi a titkom nem találkozik velem a héten... Ez mennyire normális dolog? 1,5 éve vagyunk együtt és elvileg komoly a kapcsolatunk

2013. ápr. 3. 23:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2013. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő 27, én 24
2013. ápr. 3. 23:14
 3/12 anonim ***** válasza:
tahóság, mert tudhatná, hogy magától nem szabadna fikázni a család fekete bárányát
2013. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg én is milliárdos vagyok.

Csak nem tudok róla.

Elég tahóság.

2013. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
érettebb is lehetne..
2013. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
de mi lenne, ha megmondanád neki h ez neked fájó pont????
2013. ápr. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Megmondtam mivel eddig nem vette magát észre, és rájött, hogy húha ez egy titok akkor és követelte, hogy mondjam el, és abból jött, hogy akkor nem találkozik velem ha nem mondom el
2013. ápr. 3. 23:16
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen nem kellene eröltetni, ha egyszer azt mondják nem.

24 évesen pedig elmondhatnád neki, ha bízol benne.


Komolyan, tiszta vicc, másfél éves kapcsolatban ilyen "probléma". Meg a 27 éves "nem találkozok veled" hiszti.

2013. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
akkor mondd el neki, ebből ne legyen már vita.. jajj:D
2013. ápr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
önző jellemre utal. lépj le.
2013. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!