Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok a férjemre. Már ha ránéz egy nőre, az is zavar. Azt mondja, hogy nem nézi a nőket, de ez nem igaz, mert már láttam. Azért mondja, hogy engem ne bántson meg. Mit tegyek, hogy ne legyek féltékeny?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 09:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne nézd a férjedet :)


Amúgy meg neked egy VAK férj kellene, az legalább nem

néz más nőre.


Egyébként meg ő téged választott, örülj neki. Amúgy pedig miért vagy féltékeny egy papucsra ?

2013. ápr. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem egy kis önkontroll és menni fog hogy ne féltékenykedj. Amúgy lenne rá okod? Ne hagyd hogy kialakuljon benned hogy birtokolni szeretnéd teljesen mert ez egy idő után zavaró tud lenni, meg biztos vagyok benne hogy téged is sokan megnéznek csak te nem figyeled viszont a férjed látja de gondolom nem szól.
2013. ápr. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a házasságnál nem vakságot fogadunk!
2013. ápr. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 schocko ***** válasza:
Ha túlzásba viszed, akkor ráun és elhagy.
2013. ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretem,amíg egy nő féltékeny,mert tudni,hogy még szerelmes.

De nem szabad így eltúlozni...Próbálj uralkodni magadon.

2013. ápr. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem vak a férjed, engedd kicsit, mert ez nem vezet jóra. én pl. kifejezetten bírom, mikor a férjem megnézi a nőket, egyből azt figyelem, h mit néz (smink, fenék, tűsarkú...) és ebből leszűröm, h mi tetszik neki, mert persze csak azt hallom, h úgy vagyok jó, ahogy vagyok. ha megnézi vkinek a totál kerek fenekét, tudom, h tetszik neki és csak nekem nem mondja, h héé bébi, guggolj még 25-öt. remélem érted mit akarok mondani. amúgy meg mi is megnézzük a pasikat nem? ebben a világon semmi rossz nincs.
2013. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz féltékeny lenni, akkor ne birtokolni akard, hanem várd el magatoktól, hogy törődjetek egymással és tegyétek boldoggá egymást. Ha a tenyerén hordoz és a lelke a kezedbe van zárva, nem fog érdekelni, hogy egy frissen fényezett karosszéria után megfordul.


Egy kicsi féltékenység egyébként tényleg elmegy, jó, ha fontos neked annyira, hogy te akarj neki legjobban tetszeni, ez néha lökhet a kapcsolat gyenge pontjain (egy hosszú kapcsolatban pláne jellemző, hogy valaki elhagyja magát, igénytelenül néz ki, nem beszélget, nem szexel a másikkal eleget és nem veszi észre, hogy baj van stb.)


Viszont folyton idegeskedni, neadjisten kutakodni a másik cuccaiban nagyon gáz és seperc alatt lenulláz bármilyen kapcsolatot.


Szóval csak ésszel!

2013. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A féltékenység alapja az önbizalom hiány! Ha úgy gondolkodnál, hogy "összességében vagyok én legalább olyan jó, mint bárki más az utcán, sőt", akkor nem lenne semmi gond... Önbizalom...
2013. júl. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!