Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Titeket zavar ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket zavar ha a pasitok tartja a kapcsolatot az exével? Kicsit féltékeny vagyok 23/L

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 12:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna igen! Nekem valamilyen szinten ez azt jelent hogy még nem szakadt el tőle teljesen vagy nem tudom! De nagyon tud engem is bosszantani!
2011. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen "barátok maradunk" sztorikból általában az sül ki hogy a lány/fiú nyitvahagyta annak a lehetőségét,hogy ha esetleg az új kapcsolat nem úgy alakul ahogy szeretné,még mindég visszamehet esetleg csak laza sexre,hogy ne veszítse el az önbizalmát vagy más okokból.Nézzük csak meg,hogy a lányok többségének például az iwiw-en a fiú ismerőseik 80%-ka az exeik illetve az éppen aktuális udvarlópartnerek.Fiúknál szintén megfigyelhetjük ezt...Tehát ez a flippergolyó szerű kapcsolatépítés is rombolja a normákat amikre szükség van egy normális párkapcsolathoz.Gondolok itt arra,hogy ne legyen mindég téma az,hogy a lány/fiú épp miért találkozott az exével vagy miért foglalkozik vele egyáltalán.Miért jár vele bulizni stb..Arra a kérdésre,hogy miért van szükség olyan barátra akivel eleve megromlott egy kapcsolat sajnos én sem tudom a választ:)Illetve az Exit a válasz a kijárat a nemjól sikerült friss kapcsolatból...A vészkijárat :P
2011. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Attól függ...ha pl. összefutnak valahol (nem előre megbeszélve) és dumálnak kicsit vagy ha néha beszélnek pl. msn-en az nem gáz szerintem.
2011. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon bízom benne, csak nekem furcsa ez, hogy fenntartják a kapcsolatot. Nem csalna meg, de mivel a lányt nem ismerem...Nem tudom hogy ő mennyire kelleti magát a barátomnak, ha értitek mire gondolok
2011. aug. 23. 12:48
 5/20 A kérdező kommentje:
Jaja, beszélgetnek msn-en meg lehet facebookon is, nemtom. De nem akarok a hisztis barátnő lenni. Nem mutatom, hogy zavar a dolog.
2011. aug. 23. 12:50
 6/20 anonim ***** válasza:

attól függ milyen gyakran beszélnek. és hogy telefonon vagy személyesen e...

nekem volt egy barátom (3 évig jártunk) előttem volt egy 4 éves kapcsolata, a csaj hónapokon keresztül csalta aztán otthagyta. mármint a csaj lépett le..naés mi kb. fél évvel ezután jöttünk össze. kb. 2 hónapja jártunk mikor egyszer nálam volt a telefonja és véletlenül felhívtam róla valakit..zsebemben volt és nemvolt lezárva a billentyű. de szerencsére nem csörgött ki, énmeg úgy voltam vele hogy kitörlöm a tárcsázott számok közül. ekkor láttam meg hogy mindenhol ott a csaj neve...fogadott, tárcsázott, nemfogadott...ráadásul minden nap...kiakadtam eléggé. de eleinte nem szóltam csak figyeltem a srácot...találkozni nem találkoztak mert messzebb lakott a csaj de voltak ilyen rejtélyes telefonhívások...aztán egyszer nálunk volt csörgött a telója és azt mondta hogy valami tanár keresi és kiment felvenni. napersze. jött vissza énmeg akkora balhét csináltam hogy mi a fenét képzel magáról meg hogy tudom hogy állandóan beszélnek stb. éshogy hagyjuk abba az egészet mert nekem ez sok. aztán elmondta hogy a csaj vissza akarná könyörögni magát -mutatott e-maileket is- de ő nem akar visszamenni hozzá meg engem szeret stb. és mondta hogy segitett a csajnak 1-2 dologban meg ilyenek. ott és akkor megigértettem vele hogy ha mégegyszer meglátom vagy meghallom hogy beszélnek akkor vége. szóval abbamaradt...elég stresszes volt az az idő mert állandóan figyelnem kellett rá...éis felléptem, a csaj írt neki csomó üzit de nem olvasta el, én meg egy idő után elolvastam és kitöröltem őket.

szóval nem tudom nálatok ez hogy meg mint van csak leirtam az én storym, bocsi kicsit hosszú lett:)

2011. aug. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
kimaradt itt a vége felé hogy 'iwiwére'.
2011. aug. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Általában telefonon beszélünk, de azt minden nap. Sajnos azt nem tudom, hogy milyen gyakran szoktak beszélgetni, kutakodni meg nem fogok utána, az nem én lennék. De ő mondta el tegnap magától, hogy szoktak dumálni néha. Ááá nemtom, hogy mit gondoljak. Ezt a békát szerintem le kell nyelnem.
2011. aug. 23. 13:03
 9/20 anonim ***** válasza:
attól is függ a dolog hogy hogy váltak el. mi pl. elég csúnyán szakítottunk, szóval márcsak szüli-meg névnapokon beszélünk...és köszönünk egymásnak az utcán...
2011. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Kapitány_úr ***** válasza:

Nem feltétlenül baj az "exszel" való kapcsolattartás.

Az első barátnőmmel azért szakítottunk, mert rájöttünk, hogy az, ami köztünk van inkább baráti kapcsolat, mint szerelmi. A mai napig jókat beszélgetünk, és örömmel találkozunk.

Szerintem féltékenynek lenni ezért butaság. Előfordul, hogy az "ex" ott volt a pároddal olyan helyzetekben/időkben, amiről neked pl. sejtésed sincs, megérteni (a helyes súlyában) képtelen lennél, ismeri az párodnak egy olyan részletét, amit te nem, stb. Így lehet valami mély baráti kapcsolat közöttük, amivel képesek sokat segíteni egymásnak, támogatni egymást.

(Arról nem is beszélve, hogy az "ex" képes sokkal objektívebben látni a szerelmes párodat, mint te. Olyan ez mint egy ellenkező nemű barátnő, csak köztük volt valami)

2011. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!