Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Adnátok még egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Adnátok még egy esélyt a barátnőtöknek, ha megcsalna?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 17:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dehogyis. Szó nélkül kib@sznám a kis büdös ribancot.
2013. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
fogalmam sincs
2013. ápr. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

És abba senki nem gondol bele hogyha egy nő megcsalja a párját akkor a fiu rontott el valamit azért folyamodott a lány ilyen aljas eszközhöz...?

nem öket védem de azért néha ezen sem értana elgondolkodni a nagy kib@szás közben, hogy ehhez az is kellett hogy az ügyeletes pasi nem tudta megadni azt a lánynak amit ö elvárt volna...

2013. ápr. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nem valószínű.Szerintem gondolkodás nélkül elhajtanám.
2013. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"akkor a fiu rontott el valamit azért folyamodott a lány ilyen aljas eszközhöz...? "

"az ügyeletes pasi nem tudta megadni azt a lánynak amit ö elvárt volna..."


Akkor nyissa ki a pici száját és mondja meg, hogy mi a gond, ne kúrogasson félre mert abból nem feltétlenül derül ki a számomra, hogy esetleg én hibáztam valamit...Ha megmondja, hogy valami nem oké abból nincs probléma. Ilyen egyszerű.

2013. ápr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 17:34

persze ez is igaz, nem öket védem, csak ez is közrejátszhat. Persze hogy a nő hibázik a megcsalásnál ugyanugy mint amikor a pasi lép félre akkor meg ő.

De attól még kettön áll a vásár továbbra is.

2013. ápr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"És abba senki nem gondol bele hogyha egy nő megcsalja a párját akkor a fiu rontott el valamit azért folyamodott a lány ilyen aljas eszközhöz...? " EZ butaság ebből kiindulni.

Ha ilyen szarul áll a kapcsolat akkor a lány szakítson, akkor legyen vége a kapcsolatnak de nem megcsalni kell a másikat nem így kell "tudtára adni"

2013. ápr. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Férfiként érdekelt a dolog,és igen hiába bocsátanék meg neki a bizalom elveszik ilyenkor. Folyton azon rágódnék na vajon ma kivel hempergett. De érdekes dolog és sok minden tényezőtől függ. Tegyük fel ha kidobom, talál másik pasit akkor majd azt is megcsalja? :S
2013. ápr. 4. 17:58
 19/19 anonim ***** válasza:
Én sem bocsátanák meg ha meg mik rontunk el valamit mért nem beszéli meg velünk a párunk szépen négy szem közt nem egyből meg csalni kell a másikat én igy gondolom.Ha sokat féltékenykedünk az se jó lehet hogy mik kergetjük bele a megcsalásba.
2013. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!