Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket zavarna, ha a barátoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha a barátotoknak/barátnőtöknek a gépén még lenne kép az exéről?

Figyelt kérdés
A barátom már úgy 1 éve szakított a barátnőjével és még mindig van csomó kép a gépén az exéről. Eléggé zavar, de nem akarok hisztizni neki, hogy törölje le. Ti szólnátok?
2013. márc. 17. 10:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. márc. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
nem.. lehet neki egy jó emlék.. attól még szerethet téged... csak fontosak neki azok a képen..:) ne is hisztizz miatta!!!
2013. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
ne szólj ezért, ne zavarjon. én is egy éve szakítottam a barátommal, de a képek még megvannak - szalagavató, közös nyaralás, ahol a családja is ott van. érzelmileg nem kötődöm már hozzá, de emlékként meg akarom őrizni, főleg mert van egy csomó közös kép barátokkal, családdal is. majd törli magától, ha úgy érzi. ha téged ez zavar, akkor erről inkább hallgass, mert nagyon rosszul esne neki, ha emiatt hisztiznél :)
2013. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna!
2013. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Aaa neee!Mi ez az ömlengés?Naná,hogy szólj neki!Amíg nem beszélitek meg,addig zavarni fog,sőt,egyre jobban!tapasztalat!Nyugodtan beszéld meg vele,sztem meg kell értenie!Mi van,ha kiveri azokra a képekre?Tüntesd el,semmi nyafogás,h emlék,meg stb!
2013. márc. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Jah, nehogy már az exe után sóvárogjon, ha együtt vagytok...
2013. márc. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Nem. Egyrészt mert ha valakivel járok, akkor bízok benne, és ha engem szeret, pláne ilyen piti dolgok miatt nem fogok féltékenykedni.

Mondjuk ha az exét tenné ki háttérnek, az azért már eléggé zavarna, de az, hogy van róla képe, egyáltalán nem.

Másrészt meg az a múltjához hozzá tartozik. Önző bunkó lennék, ha azt kérném, hogy dobja ki az emlékeit, felejtse el a múltját csak azért, mert velem jár.

2013. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Igen, zavarna!
2013. márc. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

az én barátom magától eltüntette az összes képet amit talált, sőt még nekem szitkozódott, háborgott h mit tetszett neki benne, milyen hülye volt stb

ha hamarabb tudomást szerzek róla biztos szolidan szóvá tettem volna. de így h magától és még mondta is nekem h mindent törölt dicséretes számomra

2013. márc. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Én a régi képeket kiírtam dvd-re. Az is egy megoldás.
2013. márc. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!