Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi fog meg egy idősebb férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fog meg egy idősebb férfit egy fiatalabb lányban?

Figyelt kérdés
Pl egy harmincas férfit és egy huszonegykét éves lány
2013. ápr. 4. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Komolyság, érett gondolkodás...

Már ha természetesen a tesi adottságok rendben vannak

2013. ápr. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy fiatal.

Az egykorúak előbb érlelődnek. ;)

2013. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A gondolkozása, a hozzáállása, a kedvessége (és valamilyen szinten persze, a külső is).


VAGY


még tanítható, "indomítható", dekoratív teremtés.

2013. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tehát azért sokat nyom a latba a külső és a fiatalság:)
2013. ápr. 4. 18:36
 5/11 anonim ***** válasza:

Egész egyszerűen a testük miatt, primitíven magyarázva: a szűkebb lyuk. De lehet kapuzárási pánik is, vagy nem akar családot, a korabeli nők pedig már jellemzően igen.


Ergo azért vonzza a fiatalabb lány, mert így saját magát is fiatalabbnak érezheti, nem kell családot és felelősséget sem vállalnia semmiért. És ha a külsejével már nem is, de az egzisztenciával tud villantani. Behányok ezektől. Férfiaktól és a lányoktól egyaránt


A többi csak duma, kb. leszarják ezek a fiatal lánykák "intellektusát".


24 / F

2013. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem elítélendő egyáltalán,engem kifejezetten érdekelnek a harmincas férfiak,de félek attól csak átvernének és hogy nem fognak komolyan gondolni.
2013. ápr. 4. 18:46
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát elnézve az itteni 20-22 éves lányok írásait sanszos, hogy nem fog komolyan venni de azért próbálkozni mindig lehet.
2013. ápr. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem fogunk!

;)

2013. ápr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha én azt tudnám, de jó lenne... Minden józan elgondolásom és észérvem ellenére én is beleszerettem egy nálam 15 évvel idősebb férfiba. Persze erre mindenki fúj, hogy csak a pénz miatt, de egyáltalán nem, olyan humán tudományterületen kutat, ahol lehet bármekkora szaktekintély, meggazdagodni sose fog; de ha úgy vesszük pont ezzel nyűgözött le, hihetetlen műveltségével és tájékozottságával. Emiatt viszont ördögi körbe kerültem: tudom hogy esélyem sincs nála, hiszen hol vagyok én tőle szellemi téren, másrészt meg nem tudok róla csakúgy lemondani, mert a korombeli, ergo "elérhető" pasik sem versenyezhetnek vele ezen a téren. Vessek magamra, amiért az intelligencia vonz...
2013. ápr. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a hamvas teste
2013. ápr. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!