Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy szemétség lenne ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy szemétség lenne ezt megtenni? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

17 L vagyok, nem fogom megcsinálni, nincs rá okom.

DE, most jutott eszembe, hogy vajon mi lenne, ha a pasimra ráírna egy másik csaj... Mármint, mi lenne, ha mondjuk én csinálnék egy új facebookot, más névvel, és ráírnék, beszélgetnék vele, mintha tetszene nekem, megkérdezném, hogy találkozna-e velem, látom hogy barátnője van, mióta vannak együtt, szereti-e, stb...

Eddig nem gondoltam ilyenekre, de így végiggondolva, kíváncsi lennék, hogy hogy beszél rólam, és hogy mondjuk belemenne-e egy taliba egy másik csajjal...


Szemétség lenne ilyet csinálni? Bízok benne amúgy ilyen téren, nem hűtlen típus, de azért érdekelne a reakciója, hogy hogy viselkedne egy ilyen helyzetben...


És ha már így végiggondoltam, vajon mit szólna a végén, ha kiderülne? Hogy én voltam? Vagy egy ilyen esetben el kell hallgatni, függeszteni a fiókot, és elfelejteni? De hogy reagálna, ha mégis kiderülne? Kiakadna? Nevetne?


Szerintetek?


2013. ápr. 4. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ennyire unatkozol? akarsz helyettem vizsgákra készülni?:D
2013. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

próba szerencse...

de arra is kiváncsi lennék ha te rád irna egy jó pasi

2013. ápr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Volt már, hogy bennem is felmerült hasonló, kevésbé jó kapcsolataimnál, de soha nem tettem meg, egyszerűen utána nem tudnék a szemébe nézni.

Jobb kapcsolataimnál meg alap, hogy bízok a másikban.

2013. ápr. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez jópofa ötlet, engem is érdekel. Csináld meg, utána meg megirhatnád nekem :)
2013. ápr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
őőőő velem csinálnák ezt valószínű(99%) dobnám a csajt ja és inkább kérd meg a srác egy barátját hogy szapuljon vagy ilyesmi de amit leírtál azt inkább ne
2013. ápr. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem unatkozom, egyedül is van elég tanulnivalóm, de köszönöm:DD


Nem hiszem, hogy megtenném, egyébként ha rámírna egy "jó pasi", leráznám... Kedves lennék vele, vagy flegma, amilyen kedvemben találna, de biztos megmondanám neki, hogy nem pálya, a barátommal vagyok, akit szeretek.

2013. ápr. 4. 19:13
 7/10 anonim ***** válasza:
de miből gondolod, h ő nem rázná le a csajt? miért nem bizol benne? adott erre okot, h ne bizz benne?
2013. ápr. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én ilyet sose tennék.. ok, te 17 vagy, érthető, abban a korban én is másképp gondolkodtam. irtam is a pasimnak, aki elhajtott:D
2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Érdekes lene .Szerintem bókolgatna neki de magmondaná hogy van csaja.
2013. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Bízok benne, de érdekelne, hogy hogy reagálna... Vajon rólam mit mondana? Hogy van barátnője, szereti, és nem akar mást? Vagy semlegesen beszélne rólam?


Igazából ez most úgy jutott eszembe, hogy egy volt osztálytársam mesélte, hogy az ő barátnője kipróbálta, hogy ráírt a pasijára valami "szexi kiscsaj", vagy valami hasonló néven... Jaaa, eszembejutott, "du*ható kiscsaj" volt:DDD A pasija meg tök aranyosan mentegetőzött, hogy de ő szereti a barátnőjét, nem akar mást, sösösö. Örülnék, ha hasonlóképpen reagálna, de nem tudom, mi lenne...:/

2013. ápr. 4. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!