Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Fiúk! Titeket mi fog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk! Titeket mi fog meg a másik félben?

Figyelt kérdés
Legtöbb fiúnak csak az a lényeg, hogy nagy legyen a lány melle, meg a feneke jó legyen. Persze a lányok sem kivételek, mert ők meg az izmos pasikra hajtanak. Más nem érdekel titeket? Például a személyisége. Hiába helyes egy fiú/szép egy lány, ha az IQ szintje alacsony, intelligenciahiányos, tudatlan.
2013. ápr. 4. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Az nekem nagyon fontos, hogy kulturált legyen és az értékrendem kb. feleljen meg az övével, ne dohányozzon és csak alkalmanként igyon stb.
2013. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha ért engem, és érez, azzal megfog
2013. ápr. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első a külső. Utána a jó személyiség. Ha csúnya de jó a személyisége hagyom. Ha jól néz ki de rossz a személyisége hagyom.xd


Legyen humora, ez nagyon fontos. Ne legyen hülye, egy kicsit lehetne intelligensebb mint az átlag mostanában... nem kell neki hogy izmos legyen. ne legyen se túl vékony, se túl husis. De legyen rajta mit fogni :D:D egy ici-pici poci jöhet.

2013. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pont lesz@rom hogy izmos-e ha bunkó, beképzelt és ha a száját kinyitja dől belőle a szleng. Szóval legyen intelligens, ne komolytalankodjon állandóan.
2013. ápr. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen én is egyet értek abban, hogy azért legyen komoly is néha és vannak dolgok, amiket nem lehet elhülyéskedni. Igazából csak azért tettem fel a kérdést, mert láttam a sok közösségi oldalon, hogy képek alá, csak olyanok vannak írva, mint például 'ahh, de izmos vagy' 'jó a melled'..vagy ask.fm-en...linkelenk egy képet és 'kerek, popsi nagy mell..ááh elmondod a neved?'..
2013. ápr. 4. 22:15
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a külső is fontos, de nem ez a lényeg, hiszen ha bunkó, akkor lehet akármilyen helyes. Én például egy srácon először az arcát nézem meg, a testalkat az nem annyira fontos. A belső tulajdonságok szerintem sokkal fontosabbak és aki azt mondja, hogy csak a külső számít, az nem normális.

Persze van egy ilyen mondás, hogy: "A külső ami megfog és a belső ami megtart."

2013. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a keze :D bocs :)) am a szemelyisege a fontos... kedves es megerto legyen!! :)
2013. ápr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem kell hogy egy IQ bajnok legyen a nő aki külsőleg tetszik. bőven elég ,ha aranyos, kedves, nyitott a társalgásra, érdeklődő, és nem annyira barom,hogy kétkézzel kisbetűvel írja a nevét. Nem kell ,hogy egy könyvtárban élje le az életét, az se kell,hogy ilyen zseni, meg ilyen nagyon okostóni legyen. Még az se kell,hogy helyesen tudjon írni. Csak legyen normális, olyan 100 -115 körüli IQ az bőven jó, teljesen normális.

Unom azokat a nőket, akik állandoan a könyveket rágják, nagy olvasásbu,zik, stréberek, osztályelsők, kislámpa alatt görnyedő karrierista törtető nőket nem bírom elviselni.

Hataloméhes nőket is magasról szarnám le.

2013. ápr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
ha hasonló a személyisége az enyémhez képest, megértő, nem fog megcsalni, őszinte hűséges, és kijövünk egymással, egyetértünk a dolgokban, ha olyan van, leülünk és megbeszéljük, nem vitázunk. szerencsére az én páromnak nem a mellem meg a seggem a lényeg elsősorban, hanem, hogy szeret. :)
2013. ápr. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én az átlagos ilyen tulajdonságok mellett szeretem a személyes tulajdonságokat is. Az ilyen aranyosakat.

Ha zavarban van elôttem, ahogy mosolyra húzódnak az ajkai.. amilyen egyedien sétál. Ha van egy kedvenc tárgya, ruhája (pl. egy kis táska, egy pulcsi stb) és ahoz ragaszkodik. Amikor egyedül van és figyeli a többi embert vagy csak szimplán gondolkodva néz maga elé. Amikor látom, milyen jól érzi magát a barátaival.. amikor érzi, hogy valamit rosszul csinált és kiül az arcára. Vagy amikor zavarbahozzák és fokozatosan elpirul.

Ezek a kis tulajdonságok annyira magával ragadóak. Nagyon szeretem ôket.

Ez rám teljesen igaz: "A külsô megfog, a belsô megtart."

Nálam fontos még a humor, a magabiztosság, az értelmesség.. szeretem az átlagos viselkedésû fiúkat. De a legfontosabb, hogy viszontszeressen.

Most is tetszik nekem egy fiú, csak nem merem megszólítani. (:

16/L

2013. ápr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!