Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek egy olyan 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy olyan 23 éves lánnyal, aki azt kéri mesélj neki esti mesét skypon?

Figyelt kérdés

Interneten ismerkedek egy lánnyal, de elég furcsa kérései vannak, hogy meséljek neki népmesét.


pl.: [link]


Szerintetek kezdjek ilyen nővel? Nekem kicsit furi


2013. ápr. 4. 22:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
szerintem édes..:$
2013. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

XD

Tuti,hogy itt ismerted meg :D

2013. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szereti, nyugtatja, kellemesnek tartja a hangod!!!
2013. ápr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 putyííí ***** válasza:
ha már itt van az internet/skype akkor van más lány is akivel ismerkedhetsz :) tehát szerintem ne...
2013. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer még jó poén lenne, de utána már inkább ciki.
2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha neked nem kell a lány légyszi küldd már el privátban az elérhetőségét, mert én tutira összejönnék vele. Nagyon aranyos lehet.:D
2013. ápr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A volt barátommal többször is meséltettem magamnak. :D

Volt, hogy csak feküdtünk elalvás előtt, és mondtam neki, hogy meséljen valamit. Aztán ő meg kitalált ilyen totál random történeteket, ami olyan volt, mint egy igazi mese. :D

Persze más személyesen, összebújva, lefekvés előtt csinálni ilyet, mint skype-on.

2013. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

ez valami vicc?

bocs, de elröhögtem magamat, sajnálom

és ha másféle mesét mesélnél? N

2013. ápr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 The Other ***** válasza:
Ez még az "aranyosan kattant" kategóriába bőven belefér. Amúgy csak én olvastam végig a mesét? :D
2013. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Hanariko ***** válasza:
Hát én ugyan lány vagyok, szóval nem jönnék vele össze XDD, és talán igen, kissé furi, de ugyanakkor nem is olyan gáz vagy teljesíthetetlen kérés, szóval csak ez ne legyen ok arra hogy ne gyere össze vele. (na ezt jól megmondtam)
2013. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!