Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szó szerint nem kell senkinek, az hogy éli meg? Mivel pótolja?

Figyelt kérdés

külső tulajdonságaim miatt esélytelen hogy barátnőm legyen, ennek ellenére nagyon hiányzik hogy legyen egy barátnőm..

25F



2013. ápr. 5. 10:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ilyen nem létezik hogy valaki senkinek se kelljen... Ezt csak az elekseredés mondja belőled.

Hidd el egy nő éppen rád vár...

2013. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
szerintem a külső elég mellékes dolog! minden az önbizalmadon múlik.
2013. ápr. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Olyankor ketté kell venni a dolgot, legyen barátod, barát-barátnőd, a szexért pedig menj prostihoz.
2013. ápr. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

"külső tulajdonságaim miatt esélytelen hogy barátnőm legyen,"


Mielőtt tévképzetekbe hajszolod magad, közlöm:


Ilyen ember nem született a földre még. Mindenki esélyes. Te is, és mindenki.De az tény és való, hogy 25-30 éves korig van ez az emberek nagyon nagy %-ánál, hogy iszonyatosan rettegnek az egyedülléttől.

2013. ápr. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van esélyed... amúgy én néha kellek vkinek, nem vagyok rossz parti, de most speciel magány lappang bennem :/
2013. ápr. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1,2! igaza van, azt is miért mondod így,

fiatal vagy nem kéne így feladnod, sajnos ez nem megy azonnal idő is kell hozzá és sajnos türelem is, amiből egy idő után totál eleged lesz, pedig lesz barátnőd csak kitartás kell, N

2013. ápr. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Antonius Caepio ***** válasza:

A szépség szubjektív. Biztos, hogy vannak olyan nők, akiknek tetszel, vagy akik a belsőd miatt tudnának vonzódni hozzád.

Konkrétabban mi a problémád?

2013. ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Stephen Hawkingnak is szep felesege van.
2013. ápr. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mérhetetlen nagy szabadsággal pótolom. Ami tökéletes is a számomra.
2013. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
semmivel se potolom, mert az csak erolkodés lenne nekem legalábbis.kibírom, mikor olyan nagyon rám jon a magány.
2013. ápr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!