Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják ezt a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk? Ismerkedni akarnak velem és közben mással is flörtöl? Miért érzem hogy Így hogy nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok csúnya,de nem is pláza cica mégsem jövök be annak aki nekem tetszik vagy pedig kiderítem róla és már foglalt.

30 éves vagyok de nem találok normális embert magamnak.

Elkeserítő helyzet.

Ha meg találok,kiderül hogy mással is flörtölget a hátam mögött.



2013. márc. 1. 13:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Amíg nem jártok addig azt csinál amit akar. Vagy szerinted nem?
2013. márc. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de lehet hogy valaki más miatt fog elhagyni.
2013. márc. 1. 13:13
 3/13 anonim ***** válasza:
A férfiak ilyenkor több nővel ismerkednek, a végén döntik el, ki kell nekik.
2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Sose azt nézd...
2013. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Ez igaz,de lehet hogy valaki más miatt fog elhagyni."

Hogy hagyhatna el ha nem is jártok. Vagy én értek félre valamit?

2013. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Miért ragadna le egy csajnál az ismerkedésben?!

Ha te nem jössz össze neki,akkor keresgéljen?Addig mással is találkozgat és aztán amelyikből alakul valami.

Ne felejtsd el.attól még hogy randiztok,nem biztos hogy járni is fogtok!

2013. márc. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne... mert ha már érdeklem annyira, hogy ismerkedik velem, akkor tegye meg azt a szívességet, hogy párhuzamosan nem teszi ezt mással is! Ha mégsem tetszem neki eléggé, akkor hajrá, mehet a következőhöz. Lehet, hogy ezt csak mi látjuk már így, a fiatalabbaknál nem divat manapság egynél leragadni (mármint egyszerre egynél). Bár gondolom 30 évesen nem huszonéves pasikkal ismerkednél... szerintem csak simán rosszakat fogtál ki eddig.
2013. márc. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez így megy egysszerre többel :D de ha valaki különleges és tényleg érzem hogy akarom őt és szeretném megismerni nem csak a teste meg az arca vonz stb akkor csak vele ismerkedem mert energiából és figyelemből is többet fordítanák rá a személyisége miatt is.....na de ilyen még nem igazán volt :D
2013. márc. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

adott egy álláshirdetés, az önéletrajzok alapján több embert is behivnak interjura és a végén eldöntik hogy kit vesznek fel.



így megy ez az életben is...

2013. márc. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Erről beszélek,jól fogalmaztad:

"Nekem is rosszul esne... mert ha már érdeklem annyira, hogy ismerkedik velem, akkor tegye meg azt a szívességet, hogy párhuzamosan nem teszi ezt mással is! Ha mégsem tetszem neki eléggé, akkor hajrá, mehet a következőhöz."

2013. márc. 1. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!