Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnátok bocsátani a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnátok bocsátani a párotoknak ha interneten megbeszélné 1 csajjal hogy majd találkoznak és szexelnek?

Figyelt kérdés
Nektek pedig azt mondaná hogy nem gondolta komolyan, csak szórakozásból beszélt ilyeneket, de nem találkozott volna vele.

2013. ápr. 5. 12:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
jajjjj, az exem is csinalt ilyeneket, vadidegen lányokkal beszélgetett, mondván, h csak növeli az önbizalmukat.... ugyan kérem..... és az én önbizalmamat ezzel a földbe döngölte, na dehát ez ugye kit érdekel?:S
2013. ápr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
pont így vagyok én is...nincs már semmi önbizalmam és rettenetesen féltékeny vagyok...emiatt szakítottatok? és tényleg megtette vagy csak beszéltek?
2013. ápr. 5. 12:42
 13/27 anonim ***** válasza:
tudomásom szerint nem, meg nem beszéltek sztem ilyesmiről, vagyis nem tudom, annyira nem túrtam bele a dolgaiba.. emiatt is, meg más dolgok miatt is..
2013. ápr. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Azonnal szakítanék. Egyik ismerősömmel pont ez történt. Ő is kidobta természetesen.
2013. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Hogy jöttél rá kivel mit beszél? Beléptél a facebookjába? Igy bukott le a már emlitett csajszi is. A pasija az ismerősöm elolvasta az összes levelét. Na mondjuk az sem szép dolog, hogy belenézett amikor véletlenül nem lépett ki a csaj de megértem mert én sem birtam volna a kiváncsiságommal mikor a másik gyanúsan viselkedik.
2013. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

5! igaza van

ez Neked meg rombolja az önbizalmadat, de ha már most így van, a szkítás szerencsésebb lenne, mert következő lépés meg is teszi, ha eddig nem, sajnálom keressél olyat aki szeret, N

2013. ápr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
meglestem a facebook jelszavát és elolvastam
2013. ápr. 5. 12:50
 18/27 anonim ***** válasza:
ezért nem jó kutakodni.. a mostani párom meg kinevet, h rá se merek nézni a facebook-jára, dehát az előző traumákat az exemtől nehéz kiheverni:S
2013. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
nem csodálkozom...szörnyű érzés
2013. ápr. 5. 12:54
 20/27 anonim ***** válasza:
hogyan lested meg? csak csillagokat látni!!!
2013. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!