Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi számít távkapcsolatnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít távkapcsolatnak? Aki abban van, leírná a történetét? Hányszor találkoznak, hogy bírják egymás nélkül?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 16:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

334km szerintem már az, nagyon szeretjük egymást, örülünk, h egymásra találtunk, itt gyk-n egy srác írt ki kérdést Ő már ott válaszolt, beszélgettek, mikor a kérdésre találtam, válaszoltam, maj mi is elkezdtünk beszélgetni, aztán privát, email, ect.., tali személyesen(Ő utazott le hozzám, azt mondja élete legjobb döntése volt!) azóta 1év 1hósak leszünk jövőhéten, idén még nem tudtunk talizni(utolsó tali dec.25.-jan.6.ig), de addig minden hónap 5-6nap v. volt 2hét is 2x, nagyon hiányzunk egymásnak, remélem hamarosan talizunk. Megbízunk egymásban, nincs tabu, mindenről tudunk beszélni. Szeretnénk összeköltözni.

Vele boldog vagyok, Ő a másik felem és Ő is így érez irántam. A szülök is jól fogadtak, és az én szüleim is, Őt.

(N)

2013. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 csacsuka94 válasza:

Az én párom is messze lakik tőlem, több mint 100 km-re. Két hetente szoktunk találkozni. Három hónapja vagyunk együtt, de minden tökéletes, ő a lelki társam, a másik felem. Ezért bírom ki, hogy messze van tőlem. Persze emellett rengeteget beszélünk egymással, bizonyos időközönként felhívjuk egymást. Nem egyszerű dolog ez, természetesen vannak pillanatok, amikor nagyon elszomorít a tudat, hogy nem lehetek bármikor vele, de túlélem. Szeretjük egymást eléggé ahhoz, hogy kibírjuk. Már gondolkodtunk a közös jövőn is, ami külsős szemmel hülyeségnek tűnhet, de mi komolyan gondoljuk.

Szóval én élő példának érzem magamat és a páromat, hogy a távkapcsolat igen is működhet :) Azt nem tudom nagyobb távolságnál mi a helyzet, de így még megy.

2013. márc. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én találkoztam egy sráccal, aki magyar, de Amerikában él. 2 hónapot voltunk együtt folyamatosan, nagyon megszerettük egymást, de vissza kellet utaznia, hiszen ott az élete. Azóta levelezünk, de nehéz. Szóval ez biztos hogy táv-, azt nem tudom, hogy kapcsolat e, mert azért 12 órányi repülőút választ el minket... Szóval az ilyen 100-200 km nem lehet akadály! ;)
2013. júl. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!