Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleim szóba sem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim szóba sem akarnak állni nagyon a barátommal?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok barátom 24. Anyáék nem is köszönnek szinte neki 8 hónapja együtt vagyunk, hozzájuk sem engednek el igazán. Nem tudom mit tegyek lelkileg zsarolnak. Szeretnék vele lenni mellette aludni.
2013. ápr. 5. 14:00
 1/10 anonim ***** válasza:
21 évesen már bőven nagykorú vagy, ott alszol ahol akarsz!
2013. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őszintén? Sz_rd le őket. 21 évesen bőven van jogod dönteni, hogy kinél vagy/kinél alszol.
2013. ápr. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor van boven jogod mindenhez ha nem varod el hogy eltartsanak.......ha meg meg eltartatod magadat veluk ne csodalkozz h beleszolnak az eletedbe...joguk van hozza. Menj dolgozni es koltozz el.....
2013. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ki kellene bújni anyuci szoknyája alól 21 évesen.
2013. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Csak egy apróságot hallgatsz el: MIÉRT állnak így a szüleid a pasidhoz? Ez nagyon is lényeges kérdés, és úgy érzem, vaj van a fületek mögött, mert még csak említést sem teszel erről, márpedig ennek egészen biztosan megvan az oka!


Egyébként ha kell valami, tessék tenni érte. Lelkileg zsarolnak? Ugyan mivel? És miért? És miért hagyod, miért nem beszéled meg velük? Miért nem beszéled meg a pasiddal?

2013. ápr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

8 hónap??? Háháhá! Gyerek cipőben jársz! Hat évvel ezelőtt kb. 7 hónapos járás után azt mondtam a családnak hogy megyek...jobban mondva még ennyit se. Csak a hugom meg a mamám volt otthon mikor összeszedtem a motyókámat. Apámmal egyszer beszélt telefonon...anyámmal ritkán osszefutottunk a boltba akkor koszontek egymásnak, de ennyi. Soha nem volt nálunk én koltoztem.oda hozzajuk...az apjaval elt egyutt de harom eve elkoltoztunk igy minden rokontol 80km-es tavolsagra vagyunk. Anyammal egy évig nem beszéltem. Se telefon se level se semmi. Aztan tavaly dec 21.en feljott es beszeltunk. Neki megjott az esze, apám tovabbra is klinikai eset. Ha olyan a parod mint az enyem kifogod birni...nem mondom hogy nem sirtam de mindig ott volt tamasznak.

Már nagylány vagy, elengedett kézzel ülsz a bilin. Arra viszont vigyazz hogy ha nem ő a nagy ő es ott hagy magadban vagy rosszabb esrtben 1-2 gyerekkel akkor eleted vegeig fogod hallgatni hogy " ok megmondtak.

2013. ápr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Érdekesnek találom, hogy itt mindenkinek annyit számít a családja, hogy az első konfliktusnál a családtól való elszakadás a megoldás. Hm...
2013. ápr. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Oooo, nem ezt mondtam en a csaladjat vedtem. Nehogymar a kiscsaj 21evesen 1 elvarja hogy eltartsak a kis segget es fizessenek mindent neki 2 es meg jo pofat is vagjanak a pasijahoz aki lehet h kivivta az utalatukat.....
2013. ápr. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért kíváncsi lennék én is az okára hogy mit mondanak rá a szüleid!?

Ők látják azt lehet hogy egy semmire való link alak a barátod,csak te azt még szerelmes vagy nem látod igazán,mert hát ugye azért is mondják hogy a szerelem vak.

2013. ápr. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerulése végett megjegyezném hogy én napi szinten.kaptam az ordítozásbol, veszekedésből apám felől. Ha kussban kivárja hogy mi lesz a vége el éldegéltem volna otthon még egy darabig. Azt az időt amig otthon voltam rendesen beosztották, csaladi vallalkozas, kert, funyirás, festés volt minden....aztán este 11kor szöktem ki az ablakon hogy tudjunk találkozni XD mert napkozbe vagy suli+ utána otthon meló vagy hetvegen melomelomelo. Házias, munkát, koszt megtaláló nő vagyok. Mikor elkoltoztem én csináltam a hazimunkat es a veteményezést a paromeknal, ő meg az apja meg dolgoztak. Nem volt kèrdèses hogy a fosulit kell elobb befejeznem aztán kezdhetek el dolgozni, tehát 3,5 évig el is tartott....mondjuk államvizsga után sem kaptam rogton melot de 4 honap mulva már én is dolgoztam, ekkorra már elkoltoztunk a fovarosba és itt vagyunk azóta is. Van vita, veszekedés, megélhetési problémák,csekkek, de együtt vagyunk 6 éve jóban rosszban. Mindig megoldunk mindent van hogy 1-2-4-5 honap kell rá de átlendülünk...együtt. Segítség nélkül, szerényen, de önerőből.
2013. ápr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!