Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire szamithatok igy?

Figyelt kérdés
Elore is ellnezest kerek az ekezetek hianya miatt, de angol billentyuzet kiosztasom van. Kerdesem a kovetkezo: van egy parom, egy eve elunk egyutt. Tavaly kijottunk Angliaba szerencset probalni sajnos nem igazan jott ossze igy megyunk haza. Az otthon toltott ido alatt egy darabig nem akarta felvallalni a kapcsolatunkt mert azt mondta negativ tapasztalatai vannak. Volt elottem egy jegyese akit allitolag azert veszitett el mert masok bekavartak. Ha kerdezek a multjarol alig mond valamit, temat vallt stb. Ellenben az en multam egy nyitott konyv elotte. Nagyon sok mindent tettem meg erte nem volt az elejen lelkileg toppon, en probaltam mindig segiteni nagyon sok kedvesseggel es turelemmel fel lehetett olvasztani, ilyen magaba fordulo, szomoru, maganyos embert kell elkepzelni. A elejen nem volt tul kedves velem de szep fokozatosan ez megoldodni latszott. Azt hittem sinen vagyunk mert az utobbi par honapban ugy ereztem valoban szeret, de most hogy megyunk haza elkezdtem kerdezgetni mire szamithatok a kapcsolatunkat illetoen mi lesz otthon? Mit akar tolem? De nem ad konkret valaszt vagy azt mondja nem tudja vagy eltereli a temat. Olyan rosszul esik ez nekem en nagyon szeretem ot es biztos vagyok abban, hogy o kell nekem. En kimennek a vilagbol is erte itt kint is no letemre guriztem nagyon sokat hogy jo legyen nekunk. Ugy erzem csak egy allapot vagyok neki es ha talal jobbat akkor le is lep vele...
2013. ápr. 5. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre sajnos nincs helyes válasz. Valami mély sebe lehet, ami miatt ha hazajön, megrohamozzák az emlékek. Szerintem fél, hogy ugyanaz megint megtörténik. Ne nyaggasd, hanem adj neki biztonságot! Hátha...
2013. ápr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszod megprobalom nem nyaggatni amugy o 32/F en 23/L
2013. ápr. 5. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán inkább magadba kéne nézned, hogy miért kell neked egy olyan pasi, aki magába forduló, szomorú, magányos.


Miért akarod vele elképzelni az életedet, amikor látszólag ő egyáltalán nem?


Először magadat kéne megtalálni és utána egy párt. Miért szolgáltatod magadat ki ennyire valakinek, aki nem viszonozza?

2013. ápr. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyen emberel hogy jöttél össze? Én úgy vettem észre hogy egy normális lány akinek nincsenek önértékelési,se pszichés gondjai,messziröl kerülik az ilyen depis pasikat..Mert nem fogod tudni elviselni megad mellett hosszú távon őket, mert oly eleged lesz belőlük, hogy a szépségükkel nem kárpótolnak kellően!
2013. ápr. 8. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!