Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tökéletesen eltérő szocializác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tökéletesen eltérő szocializációval, kulturális háttérrel és értékrenddel lehet-e egy férfi és egy nő boldog, vagy ha nem megy, "csak" ezért "ér" felrúgni egy családot?

Figyelt kérdés
Önző vagyok, ha harmonikus, boldog, értelmes etc kapcsolatot akarok és ezért elhagyom a gyerek apját, pedig, mint apa, meg "családfentartó" apszolút működik a párom? Kisbabánk van, szerelem van/volt, együttélés alatt kiderült, hogy nagyon kevés közünk van egymáshoz, de mindketten családot szerettünk volna (ez erősebb volt a józan ész szavánál). Szóval: hármunkra koncentráljak, vagy kettőnkre? Értem: a partnerkapcsolatunk közelít az elviselhetetlenhez, de, mind család "működünk", azaz ő is szereti a gyereket, én is, ő dolgozik, mint egy gép én meg segítem őt.

#vegyesházasság #eltérő értékrend #diszharmónia a kapcsolatban
2013. ápr. 5. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
kettőtök között nincs rendben minden a gyerek ezt észreveszi, sajnálom ez van, hiába maradnátok együtt, mint egy csoport idegen egy légtérben, az enyémek is észrevettek mindent, nem nyerő, ennek sok értelme így nincs, csak időhúzás, nem lesz könnyű Neked N
2013. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az sokkal rosszabb, ha azt látja majd a kicsid h csendben utáljátok egymást.....
2013. ápr. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 10 éves voltam, mikor váltak a szülők, az rossz volt, de most már látom az előnyét. Szerintem minél kisebb a pici, annál jobb, ha nem húzzátok a dolgot.

(most 18 éves vagyok)

2013. ápr. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nincs értelme együtt maradni,csak megutáljátok egymást.

a gyereknek pedig nem jó a ezt látja,és neked sem. magadról se feledkezz meg.

2013. ápr. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Így élek pontosan ahogy leírtad , immáron 6 éve. Van egy kisfiunk, minden tökéletes söt még szerelem sincs (részemröl), soha nem is volt ezért nincs is ami elmuljon, de minden tökéletesen müködik csak soha nem értünk egyet, de én megtanultam kompromisszumot kötni vele, és boldoggá tenni,mivel mindent megtesz értünk,mindennap elmegy dolgozni és nem élünk rosszul, én is csinálom a dolgom, és minden müködik,értékelem szeretem az életemet mivel 3 tökrement átvágott megcsalt "nagy szerelmen" vagyok tul,és megtanultam elfogadni és szeretni azt amit a sors ad, én nem azt amit mindenféleképpen akarok! :)))
2013. ápr. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
15-18 vagyok ujra,és még nekem az tünt fel hogy szerelem volt/van....ha szereted is ráadásul miért hagynád el? Inkább próbáljatok meg egymáshoz jobban alkalmazkodni,hiszen egy harmonikus kapcsolat,amit szeretnél,pontosan erröl szól! :)))
2013. ápr. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most gondolkodom... jó nagyon ez az oöldal, de most ennél a kérdésnél pont olyan válaszokat kaptam (nagyon köszönöm!) amiket én is gondolok... DE ELLENTMONDÓAK egymásnak! :) Azt hiszem, várok a 100. válaszig, az már statisztikára alkalmas szám :) NAGYON ÖRÜLNÉK VICC NEÉLKÜL
2013. ápr. 5. 16:10
 8/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, véletlenül megnyomtam az Entert :) Szóval nagyon örülnék, ha minél többen válaszolnának, de már sejtem, hogy megint az egyik kérdés hozza a másikat kategóriás lesz ez is, azaz: legszívesebben megkérdezném, hogy ki miben hisz: álmokat soha nem elfelejteni, vagy kompromisszumot kötni az élettel? Erre most ne válaszoljatok, mert azt nem szabad, majd felteszem külön...
2013. ápr. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!