Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eltérő anyagi helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eltérő anyagi helyzet mennyire lehet akadály?

Figyelt kérdés

A barátommal imádjuk egymást, minden tökéletes lenne... de az ő családja nagyon gazdag. Mi meg, hát nem mondom, hogy szegények vagyunk, de az átlagos anyagi helyzetűek csoportjában inkább ehhez vagyunk közelebb, nem a gazdag réteghez.

Nem az a pénzre felvágós típus, meg a szülei se, abszolút támogatják a kapcsolatunkat, de szerintetek ettől még ez lehet valahogy akadály?

Tudom, hogy nem a pénz számít, de azért értitek, nem lehet, hogy ez zavarni fogja?

Én 21 vagyok, Ő 22.


2012. dec. 2. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Akadály max a te fejedben lehet. Szerencsés vagy...
2012. dec. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább téged, mint őt, és ez a szerencsésebbik helyzet, nem pedig fordítva, mikor a lánynak van több pénze.
2012. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne akadály?


Az angol királyi család hercege és egy magyar putris cigánylány között lehet akadály (mert pl. egy fogadásra sem tudná elvinni magával a lányt). De egy átlagos középosztálybeli lány + egy kicsit jobb anyagi helyzetben lévő srác simán összeillik.

Gondolom nem arról van szó, hogy a srác 22 évesen 2012-es AMG Mercivel jár te meg BKV-val.

2012. dec. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen felállásban nem hiszem h akadály lenne, fordítva inkább.
2012. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

lehet akadály szerintem,de nem megoldhatatlan.

az én barátom is jómódú családból származik.én átlagosból.

volr hoyg elmentem velük kirándulni és igen,zavaró volt hoyg nekem nincsen pénzem erre az egészre..

2013. ápr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!