Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kérdezzem meg hogy akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg hogy akar e velem járni a lány? Lehetlőleg gyors és sok választ!

Figyelt kérdés

szerintetek cselekvésnek melyik a jó ötlet?:

-letérdelek és ugy közlöm,

-állva maradok és ugy,

-vagy hogy?

Vannak olyanok akik ugy véletlenből csak ugy jött hogy elkezdtek járni de én szemtől szemben akarom vele közölni!

Ajándékot adjak neki?: virág vagy csoki? (szív alaku milka csoki)

Amit mondnanék neki azt még én sem tudom! Ajánlanátok?


2009. szept. 21. 14:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%

Jézusom. Le ne térdelj.

Vagy ha igen, akkor már csókold meg a lábát is. :D

2009. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
xD ok akkor álva maradok! tovább?
2009. szept. 21. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezzel nem mondtál sokat.

Hány évesek vagytok? 14 körül?

Milyen viszony van köztetek,sokat beszélgettetek eddig?

Mutatta eddig valamilyen jelét, hogy tetszel neki?

2009. szept. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk 1. középsuli, osztálytárs! Jele pl lehet az is hogy néha csak ugy ketten elbeszélgetünk, nevetgélünk(persze személyesen, nem sms)Mostanában olyan társaságban avgyunk az osztályban 4-5en és kicsit lehet h nehezebb lenne de meglátjuk
2009. szept. 21. 14:56
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ezt így durva nekiszegezni egyből, előbb inkább randizni kéne. Virágot, csokit nem tartom túl jó ötletnek, sztem csöpögőd. Eddig egyik barátnőmnek sem adtam ilyesmit randin, de megvoltak nélküle.


Sok nevetés, oldott hangulat közben könnyebb rátérni szexuális témákra. Majd megcsókolni. Azután szinte jön magától a "járás".


Ha meg csak így a semmiből megkérdeznéd, annak nem lenne jó vége. Általában nem szokott az lenni. De nem ismerem a lányt, kivételek mindig lehetnek.

2009. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
csöpögőd=csöpögős
2009. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2. randi félén ezt megtehetem hogy meg csókolom? Most pénteken elmegyek egy barátomhoz és ő is jön, eggyüt megyünk! Akkor nevettessem kicsit hogy esetleg jobban meg kedveljen? És utána ugy lenne hogy beülnénk valahova valamit meginni! akkor hogy bírnám megcsókolni? (leszünk 3-4en)
2009. szept. 21. 16:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha tudod hogy te is bejössz a lánynak akkor ne habozz... ha kettesbe vagytok bárhol akár az utcán akkor próbáld meg megcsókolni. Utcán úgy ajánlom hogy viccelődj sokat és egyszer csikizd meg és akkor öleld át és lépj elé:) Nekem ez bejött... De az első csók ne társaságba legyen... Nincs annál idegesítőbb hogy az első csóknál mindenki titeket bámul és a haverjaid elkezdenek hülyeségeket ordibálni... Ha pedig nem vagytok kettesbe ülj mellé simogasd kicsit és ha ő is viszonozza ezt(megfogja a kezed, hozzád bújik stb.Ö akkor ne habozz... Mond az hogy sétálhatnékom van és hívd el a társaságból :)Na ennyit tudtam tanácsolni :) 16/f
2009. szept. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó válasz volt köszönöm! de azért mind 2őtöknek felfelé kéz! Pénteken valószínű lesz alkalmam metenni! De mi van olyankor ha azt csinálom és nem tetszek neki?

Jöhet még válasz azért!

2009. szept. 21. 18:00
 10/14 A kérdező kommentje:
De mi van akkor ha pl azt csinálom és megcsókolom és ő ezt nem akarta vagy netalán nem is tetszek neki de én már megcsókoltam! pofán csap? :D De remélem ez nem történik meg hanem sikerrel járok!
2009. szept. 21. 18:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!