Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tanár-diák kapcsolat minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanár-diák kapcsolat minden esetben tiltott? Mik a következményei ha kiderülne a viszony?

Figyelt kérdés

Leszögezném,hogy nem vagyok ilyen helyzetben,csak imádok írni és a legújabb történetem erről szólna.


A kérdés első felére visszatérve: Tegyük fel,hogy a két fél már azelőtt is együtt volt,hogy pl a tanár abba a suliba ment tanítani ahol a diák is tanult.

Akkor is tilos ha a tanár az adott diákot nem tanítja?

És gondolom sulin kívül is tiltott a dolog mármint hogy nyilvánosan mutatkozzanak párként?!


2013. ápr. 5. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha már előtte összejöttek, akkor nem lehet tiltott. Főleg, ha nem is tanítja. De iskolában ne enyelegjenek.


F25

2013. ápr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

én leginkább történetek bétázásával foglalkozom de én is most kezdtem el irni egy uj regényt. szoval mint sorstárs kivánok sok szerencsét hozzá.


amugy minden esetben a tanárt azonali hatályal rugják ki a diákot meg felfüggeszthetik... huzos ügy ez nagyon

2013. ápr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ez olyan Pretty Little Liars Aria-Ezara, amúgy ha elötte összejöttek elvileg akkor is tilos
2013. ápr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Missi_Key ***** válasza:
aszem ez azért tiltott mert így kivételezhet a diákkal pozitív és vagy negatív irányba..legalábbis ez lenne a logikus oka a tiltásnak. ebben az esetben ha tanítja akkor nyilván az sem előnyös helyzet ha kitudódik..talán van olyan mint pl az irodai kapcsolatoknál h papír róla, de ebben nem vagyok biztos...sőt fura lenne ha gondolnának rá :D
2013. ápr. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Gimis vagyok és nálunk is van egy tanár,aki 34 éves és szinte az összes lány megvolt neki. Az igazgató meg csak úgy elnézi neki.. nem is tudom,miért nem rúgják ki..
2013. ápr. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!