Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Halálosan szerelmes egy nős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes egy nős férfiba, mellette párkapcsolat! Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A nős férfit 1 éve ismertem meg,szerelmes vagyok..(a feleségével a vagyon tartja össze) Van egy párkapcsolatom 3 éve..önző vagyok,szeretem,de csak lelki szeretetet érzek iránta..Mivel a nős férfival heti 1-2 alkalommal találkozunk csak szükségem van lelki dolgokra is!De szerelmes ebbe a férfiba vagyok..Mit tegyek?Tapasztalatok?

2013. márc. 25. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
kamu az egész kérdésed.
2013. márc. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu sajnos...:(Az írjon aki tud segíteni!
2013. márc. 25. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
Költözz el.
2013. márc. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. Nős férfiakat ne zargass, nem érzed magad rosszul? Ráadásul a pároddal is ezt teszed. Ha TALÁN elválik tőle, úgyis megkeres ha fontos voltál neki. Általában csak kiegészítő.
2013. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A nős férfival mi a helyzet? Úgy értem,hogy Ő mit érez irántad? Mert ugye azt írod csak a vagyon tartja össze őket, akkor elképzelhető,hogy Ő is szeret Téged?

Egyébként szerintem ha már belefogtatok ebbe a kapcsolatba akkor a "hivatalos" párodat el kellene hagynod,vagy pedig a nős pasit elfelejteni.Mérlegelned kell,hogy melyikre vagy képes,és azt megtenni,de szerintem egyikőjüket engedd el!

2013. márc. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el!

Évekig voltam szeretői kapcsolatban. Szerelmes voltam és ő is -az elején. A felesége vezető beosztásban, milliókat keresett. Mindkettőnket kihasznált őt a pénzért, engem másért.Soha nem derült ki.

Most még szép minden, de hidd el hamarosan meg fog változni. Ha nem akarsz magadnak rosszat, hagyod az egészet! Lelkileg tönkre fogsz menni. Ha már nem vagy szerelmes a párodba, hagyd el. A nős pasikat meg kerüld! Hidd el százszor jobb egyedül, mint benne lenni egy ilyenben.

2013. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előzővel egyetértek.

Amúgy vegyesek a tapasztalataim, mert voltam ilyen felállásban mint te, kérdező!

Egy valódi szerelem volt köztünk. El is akart válni de nem mertem vállalni, a gyerekei miatt. Pedig sokszor elterveztük milyen lesz új életet kezdeni.

Igazából, ha szeretitek egymást és képesek vagytok felvállalni egymást, tegyétek meg! Én nem tudom, hogy hibát követtem-e el, talán nem is fogom most megtudni, hanem majd évek múlva. Eltelik X év és lehet egyedül vagy egy szar kapcsolatban fogok tengődni és arra fogok gondolni, ha akkor mertem volna lépni, most a másik felemmel lennék.

2013. márc. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!