Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy szívat-e a srác, vagy tényleg komolyan gondolja. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, aki minden nap megkeres.. majdnem hogy minden szünetben.. nekem nagyon bejön! de év elején rengetek csajt fűzött egyszerre.. az a tipikus nagyon helyes csávó aki bárkit megkaphat.. beszéltem a legjobb haverjával.. ő azt mondta hogy az csak szeretethiány miatt volt... de velem komolyan gondolja.. megkérdeztem a sráctól hogy ő mit akar.. azt mondta hogy még nem tudja.. de komolyan gondolja és nem szórakozik velem, nem csak hülyít.. de nem akarja elsietni ezt az egészet.. :// de néha felmerül bennem.. hogy mi van ha én is csak egy vagyok a sok közül?! szerintetek mit csináljak?
2013. ápr. 5. 19:32
 1/4 anonim válasza:

"Még nem tudja?" ha gondolkoznia kell a srácnak a kapcsolaton, akkor az nem igazán jó. Valószínűnek tartom, hogy hülyít téged is...

Érd el valahogy azt, hogy kicsit "féltékeny" legyen rád, de ezt ne úgy értsd h kavarj össze egy barátjával:D csak csinosabban öltözködj, kevesebbet beszelj vele, többet legyél fiús társaságban, de ne sokat, csak többet! :D csak épphogy észrevegye h nem csak ő járna jól veled :) Ha jól csinálod, egyből kellesz majd neki, viszont ha összekavar valaki mással, akkor meg úgy kell neki

2013. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne add magad könnyen! Kicsit csinálj úgy mintha nem érdekelne annyira.. És majd meglátod :)
2013. ápr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! ezt fogom tenni :)) köszönöm a segítséget :))
2013. ápr. 5. 20:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazabol amig meg nem ismered addig te sem tudod,hogy megtudnal e allapodni mellette. Ez utkozben derul ki mindig,elore semmit nem lehet kijelenteni


Ha ugy erzed hogy szivat akkor annak alapja van.

2016. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!