Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz hogy átlagosan 1 év és 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz hogy átlagosan 1 év és 6 hónap kell ahoz, hogy valakihez többé ne kötődjünk érzelmileg?

Figyelt kérdés
Egy tudtad-e oldalon olvastam .. Ha igaz, akkor már csak 6 hónapom van hátra :) ... Bár tuti nem igaz ..
2013. ápr. 5. 19:58
 1/5 anonim ***** válasza:
"... Bár tuti nem igaz .." akkor minek kérdezted meg? :)
2013. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez idő-függő lenne, inkább tett-függő..:)
2013. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet időre meghatározni. Ami befolyásolja hogy mennyire kötődtél hozzá, milyen sok a közös emlék, mennyire vagy erős lelkileg és hogy találsz e újra olyat akiben megint megtudsz bízni és kötődni tudsz hozzá.
2013. ápr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz, az is igaz, hogy az átlagkereset meg 250e nettó.
2013. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinek màs..

Nekem néha még eszembe jut az a szemét aki szorakozott velem amig massal volt meg van is

de mar csk 1 honap kellene nekem eszerint

de valamiert mindig eszembe fog jutni

Csak nem ugy

de most

Kaptam egy ajandekot Istentol

egy olyan baratot akit szeret engem

es igy meg sosem voltam

szovl

az elet karpotolt :)

2013. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!