Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyenlem magam,2 hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlem magam,2 hónap alatt nem tudtuk együtt lenni?

Figyelt kérdés

Megismertem egy férfit,2 hónap randizgatás után összejöttünk,2 hónapja vagyunk együtt.Mielőtt még az első szexhez jutottunk volna a betegségem közbeszólt.Úgy vérzek 2 hónapja mintha menstruálnék,a szextől eltiltott az orvos.

Tisztában van a dolgokkal,3 naponta kell kórházba mennem ő szokott vinni,a doki szerint 1 hónapon belül helyrejövök és elmúlik a vérzés,megtalálták az okot.

De nagyon rosszul és kellemetlenül érzem magam az miatt,hogy 4 hónapnyi ismeretség után nem tudtunk szeretkezni.Felnőtt emberek vagyunk,szükségünk lenne rá.

Egy szóval se mondta hogy zavarná őt,kivárja velem a sort a kórházba és minden este velem szeretne aludni (velem is alszik) és szóba hozta hogy össze is költözhetnénk.

Nagyon sokszor amikor együtt fekszünk az ágyba nagyon szégyenlem magam hogy nem tudom megadni neki azt,amire egy férfinek szüksége van.

Ti nem éreznétek rosszul magatokat?mi a véleményetek?

Én 25 vagyok,a barátom 29 éves.


2013. márc. 31. 00:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Én nem érezném rosszul magam.

Egyéb véleményem nincs.

2013. márc. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Rendes fickónak látszik, jó lenne ha megmaradna veled. Addig is amig meggyógyulsz, nem kell szégyenkezned. Azt hiszem, rontod is a helyzetedet a szégyenérzettel, ha meg dühös lennél magadra, vagy a körülményekre, akkor méginkább. Van úgy , hogy az érzelmektől, főleg a düh érzésétől az alhasban a vérerek megtelnek, és akkor valamikor valahogy ki kell ürülni nekik. Ez okozhat rendellenességet. Az öröm viszont felszabadít és gyógyít!!!
2013. márc. 31. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatotok első próbája :) szertintem ez szuper abból a szempontból, hogy bebizonyítja h szeret téged , méghozzá annyira h hajlandó várni rad.. Nyilván nem könnyű neki, de görcsölj ezen mert úgysem tudsz mit tenni !
2013. márc. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendes a fazon..
2013. márc. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%

XD

Az úr, aki seggbeb@sz.

2013. márc. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ne szégyelld magad, nem a te hibád! Ezt ő is jól tudja, és vár rád. Becsüld meg a barátod :)
2013. márc. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
24%
Ez a srác cuki, és nyilván odáig van érted. Amíg a megszokott módon nem megy a dolog, tedd boldoggá máshogy ;)
2013. márc. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
19%
Kérdést se pazaroljunk arra, hogy mi bajod, hogy vagy, a lényeg az, hogy a kuki ki legyen verve.
2013. márc. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

5# te is csak jpg formátumban láttál nőt!!! ilyen hozzáállással nem is fog változni ez ..

ez a lány beteg, el van tiltva a szextől..mi az hogy vérben is harcol a jó katona??

az tény,hogy keze van a lánynak,szája is, és ha szeretné,ennyit megadhat a fickónak. de legalább ez jó proba volt, tenyleg szerethet.:)

2013. márc. 31. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi a bajod,hogy ennyire vérzel?/Természetesen,ha nem publikus,akkor ne írd meg./

Megmondom őszintén,hogy kicsit irigyellek.Ilyen türelmes,rendes,megértő férfit ritkán találni.Gratulálok Nektek,és nagyon sok boldogságot kívánok!

Ne szégyenkezz és ne vádold önmagad!

Reméljük hamarosan megoldódik ez a vérzés mizéria,és minél előbb együtt lehettek!

Mielőbbi javulást kívánok!

2013. márc. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!