Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki a 2 éves kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
nem tudok kilpni 1 kapcsimból,nagyon szeretem,de nem akarom így leélni az életem,sokat veszekszünk.Mit csináljak?
2009. szept. 21. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
kicsit bővebben...?
2009. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sok a vita,sok dolgot nem szeretek benne,de mégis szeretem,olyan mintha apám lenne és ez nem tesz jót 1 kapcsinak sem.így nem akarok vele élni,nem tudok vele miről beszélni mert állandóan én beszélek csak,de szeretem.
2009. szept. 21. 15:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Talán akkor beszéljétek meg azt, ami a veszekedést okozza, és próbáljatok kompromisszumra jutni. Ha viszont a veszekedés azt jelenti, hogy testileg bántalmaz, akkor hagyd el.
2009. szept. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ezerszer megbeszéltük már,de nem változik semmi.
2009. szept. 21. 15:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha azon gondolkodsz, hogy hogy lépj ki a kapcsolatból, akkor nem szeretheted olyan nagyon. Beszélgessetek el őszintén, mondjátok el egymásnak, hogy kinek mit jelent ez a kapcsolat, aztán ha sehogy se juttok egyről a kettőre, váljatok meg egymástól! Teljesen igazad van, nem érdemes olyan kapcsolatban élni, ami csak veszekedésből áll.
2009. szept. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te kezded a veszekedést vagy ő? Mert ha ő akkor az is lehet hogy azt akarja hogy zsakítsatok! :S
2009. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*szakítsatok
2009. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ajj ez miért nem jó senkinek: Bocsi de mostanság csak romlik a kapcsolatunk és addig szeretném befejezni amíg még van benne szép emlék és érdemes néha visszagondolni rá? Én már előadtame zt egy párszor de nem ért semmit, mert mindig az kell, hogy az emberek megutálják egymást.

De ha megmondod neki, hogy ennyi és vége akkor sztem ha nem GYP-s akkor felfogja...

P-87

2009. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem szakíts vle. Mondd meg neki, hogy ez neked így nemjó.Hiába fáj, majdkigyúgyulsz belőle, és találsz egy sokkal jobbat :)

De ez csak az én véleményem. Hogy mit csinálsz, azt neked kell eldönteni...

2009. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nagyon egyszerű mond meg neki, hogy viszlát.Akármennyire is fáj neked vagy neki.De mindig jobb az egyenes út.
2009. szept. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!