Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Lépjek ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Lépjek ki a kapcsolatból vagy várjak még egy kicsit?

Figyelt kérdés
A barátommal 5 éve vagyunk együtt, de már kezdem azt érezni, h nem vagyok szerelmes belé és az én részemről már soha nem lesz szerelem!Ha elhagynám viszont félnék, h megbánom!Van egy másik fiú és iránta kezdek el érezni dolgokat!A fiu is irantam, de neki is van baratnoje évek óta!
2011. okt. 16. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
lehet h csak hullámvülgy
2011. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2011. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

völgy*


1. voltam

2011. okt. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Walk With Me ***** válasza:
A szerelem előbb vagy utóbb, de egyszer elmúlik. Ha nincs mögötte kötődés, bizalom, ragaszkodás, szeretet, akkor szakíts. Persze ne a másik fiú miatt, mert Ő foglalt, de egyszer mindenkivel végeszakad a szerelemnek.
2011. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
21 eves vagyok, nem hiszem h hullámvölgy ez csak egyre rosszabb!Nem a másik miatt szakítanék,ha ő nem lenne akkkor is ezt érezném!A mostani párommal nem jutunk előre hanem inkább csak hárébb!
2011. okt. 16. 17:15
 6/10 anonim ***** válasza:
hagyd ott, ez csak rosszabbodni fog..
2011. okt. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
a szerelemnél van egy sokkal összetartóbb és mélyebb érzés ami nem csak fellángol,majd elmúlik és ez a szeretet amit a szerelem okoz.kérdezd meg magadtól h valóban rá van e szükséged,milyen hosszú távra tervezed vele és dönts.
2011. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez volt, egyszerűen elmúlt 4 év után, az utolsó évben már érezni lehetett hogy vége lesz. Aztán egy év külön és két éve megint együtt vagyunk, jobb mint valaha volt. Ha úgy érzed már nem lehet segíteni szakíts, nincs veszteni valód.
2011. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 LadyLee ***** válasza:
Szerintem te is tudod a választ: le kell lépni.
2011. okt. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
error 0x3a2a78 connection terminated due to timeout
2011. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!