Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jártam egy fiuval 2-hetet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jártam egy fiuval 2-hetet. Megcsalt és ezért szakitotunk! Nem találkoztam vele már 3-hónapja. De én még mindig érzek valamit iránta?

Figyelt kérdés

Hamarosan fogok vele találkozni egy szorakozohelyen, ahova nem nagyon szeretnék elmeni mert akor csak roszab lene az elfelejtés!

De elkelmenem barátokvégetis meg azért szeretnémis látni,tudom hogy csak utána roszab lene de nem érdekel!ha találkozok vele akkor hogy viselkedjek csináljak ugy mintha már nem érdekelne? Köszönjek neki ? ha véletlenül megkér hogy beszéljek vlele beszéljek vele vagy nem ? bár azt kötvehiszem de ezis lehetséges.Mit tegyek ? Helyesirásért bocsi. Értelmes válaszokat!!


2013. ápr. 5. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Két hetet? képzelem, milyen kapcsolat lehet. Abból kiindulva, hogy én kb 2-3 hónap találkozgatás meg együtt lógás, szex meg ilyesmik UTÁN hívok valakit a pasimnak, nem onnantól kezdve, hogy először rám mosolygott.


Ismerkedj a szóközzel.

2013. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon rendes vagy !! Ha tudni akarod már elöte mielöt jártunk kb 5-jónapja ismertem!!!
2013. ápr. 5. 23:10
 3/3 anonim ***** válasza:

2 hét nem sok, hiába ismerted előtte, sajnálom ez szinte semmi

egyszerű köszönsz, ha úgy jön ki a lépés és kész, semmi mást nem kell tenni, nem fog Veled beszélgetni, különben is ne akarj már vele mikor ő alázott meg, de komolyan legyen már tartásod N

2013. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!