Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Járnátok olyannal, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok olyannal, akinek nincs diplomája?

Figyelt kérdés
Szerintem a mai világban egy BA/BSC szintű alapszak minimum. És még így sem biztos, hogy intellingens személyt takar a diploma. Ellenben akiknek nincs diplomája, tapasztalatom szerint teljesen más az életszemlélete, gondolkodásmódja, ismerősi köre, mint az enyém. Szóval én nem járnék olyannal, akinek nincs diplomája. Ti hogy vagytok ezzel?

2013. ápr. 6. 19:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Elég a segílyke is.
2013. ápr. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Úristen, mekkora sznob vagy. Egyébként a diploma az esetek nagy részében valóban nem takar intelligens személyt, főleg hogy az utóbbi években mindenki bejuthatott az egyetemre. Ez rád is igaz.
2013. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
ezen jót nevettem köszi :D még jó hogy te csak egy idióta vagy, mert még sértőnek gondolná valaki amit leírtál.
2013. ápr. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

persze mert annak a szülei nem finanszíroztak még 4-6 évet továbbtanulni ahol is a kis lurkó ihat, bulizhat, meg néha tanulhat

akinek nincs diplomája valszeg csóróbb is, meg előbb belekényszerült a munka világába ahol kizsákmányolnak, meg izzadhatsz reggeltől estig minimálbérért

ez a való világ

és nem az amit a főiskolások elgondolnak h így meg úgy szép a világ ha végzek egy szakon és akkor milliomos leszek utána

itt nálunk a településen van egy gyerek informatikát tanult, egyetemre is járt, el is végezte és utcát seper közmunkás bérért

na ehhez mit szólsz?

2013. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek az előttem szólóval. A szüleid rosszul neveltek.
2013. ápr. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
2013. ápr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú, hogy így, ennyire lenézed az embereket. Pedig ugyan olyan ember vagy, mint bárki más. Kicsit lejjebb kéne venned a szintet, mert így a jövőben téged fognak lenézni, akármennyi diplomád van.
2013. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan menjetek már...

Kérdező, nekem van kőműves spanom, aki sok diplomás analfabétát odaverne.


Azon kívül...

Ha a szüleidnek nincs pénze, hát kaparj. Nincs olyan isten, hogy ha tényleg szorgalmas vagy, és jól tanulsz akkor ne tanulhass ingyen. (Még...) Ha meg ez nem jött össze, hát nem kell irigykedni az egyetemistákra/diplomásokra...

2013. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Diavolino44 ***** válasza:
100%
Diplomásként, nem érdekelne, hogy másiknak milyen papírjai vannak, hanem, hogy egy témában mennyire tud széleskörűen gondolkodni. Sőt még az sem elég ha csak érdekli a világ dolgai, és mindenről van legalább egy hajszálnyi véleménye.
2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van egy ács ismerősöm, aki gyerekkorukban apám legjobb barátja volt és még érettségije sincs, de profin zongorázik.
2013. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!