Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Járnátok olyan lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Járnátok olyan lánnyal, akinek nagyon sok egyéjszakás kalandja volt előttetek? De most már komoly kapcsolatot szeretne?

Figyelt kérdés
Összejönnétek ilyen lánnyal hosszútávú kapcsolat céljából? Vagy titeket zavarna a múltja? :$

2013. ápr. 6. 17:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy néz ki mint egy kiélt k*rva akkor megpróbálnám.
2013. ápr. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
attól függ hogynéz ki mennyi szeretem és megbízható e
2013. ápr. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
NEM!!!
2013. ápr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ilyen vagy, kedves kérdező?
2013. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Örök mondás: "Qrvából lesz a legjobb feleség!" Pont azért, mert tud mindent, amire szükséged van, de már máshol nem keresi, mert járt ott, s nálad találta meg. Tehát hajrá!
2013. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Olyannal se járnék, akinek egy volt. Aki belemegy egyéjszakás kalandba, az ribanc, és aki ribanc, az is marad.
2013. ápr. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 The Other ***** válasza:
49%

1-2-t még talán elnéznék, de olyannal nem jönnék össze, akinek "sok" volt. Akinek pedig "nagyon sok" volt, azt k*rvának tartom, hogy az igazat megvalljam... De vannak olyan férfiak, akiknek ez kell, szóval boldogan átpasszolnám nekik a lehetőséget, hogy egy két lábon járó spermaputtonnyal tengessék mindennapjaikat.

25F

2013. ápr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
57%
Nem ez határozza meg számomra egy nő értékét, szóval nem lenne probléma.
2013. ápr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen barátnőm. Nekem ő volt a 4., neki meg én a 19. Megmondom őszintén az elején bennem volt a tüske, hogy a vér nem válik vízzé, de miután egyre többet teszteltem és mindig átment rajtuk, így aztán kezdtem feloldódni. Már nem vagyunk együtt, de ezzel a lánnyal volt életem legjobb kapcsolata.


23/F

2013. ápr. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha látom rajta hogy komolyan gondolja hogy miattam képes lenne megváltozni és hozzám hüsés lenne meg bevalaná hogy sok egyéjszakás kalandja volt hogy ne mástóĺ tudjam meg elôször akkor igen járnék vele hissz senki sem büntelen mindenkinek jár még egy esély
2013. ápr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!