Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedtetek meg a párotokkal? Egyből szimpatikus volt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Neten. Eléggé szimpatikus volt.
2013. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egyetemen egy közös ismerős által :) nem volt annyira szimpi, megtetszett de egy kis hülye bolondnak tartottam, és lám.. :)2 éve együtt
2013. ápr. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
utcán, egyből
2013. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
társkeresőn 5 éve, 2 éve a férjem. Szimpi volt, de épp mással is alakult valami, a másikat választottam, de hamar kiderült hogy nem egyet akarunk. Ezalatt a 2 hónap alatt ö mégis ostromolt pedig én mindig visszautasítottam azzal hogy bocs foglalt vagyok. AZtán mégis ö nyert:))) (29/N)
2013. ápr. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy Zurpó táncházban.Még neki is más barátja vt,nekem is más barátnőm,és találkoztunk közös barátok által.Az akkorg párjaink nem akartak táncolni,az egész banda lelépett sörözni,mi meg visszamentünk táncolni,egész este 1üt táncoltunk,ez2éve volt,májusban megkérem a kezét:)23/f
2013. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Mi egy Zurgó táncházban.Még neki is más barátja vt,nekem is más barátnőm,és találkoztunk közös barátok által.Az akkorg párjaink nem akartak táncolni,az egész banda lelépett sörözni,mi meg visszamentünk táncolni,egész este 1üt táncoltunk,ez2éve volt,májusban megkérem a kezét:)23/f
2013. ápr. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

A k.suliban ismertem meg. Húgom oszt társa volt, idővel meg a legjobb barátnője lett.

Nem volt eleinte szimpatikus mert ugyanolyan hisztis, idiótának tűnt mint a húgom.

Csak akkor lettünk jóban miután én már 2 éve főiskolás voltam ő meg végzős volt a középsuliban. Ez után úgy 1 évvel jöttünk össze. Ma is együtt vagyunk, lassan már 4 éve.

2013. ápr. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Megszólalok a fiatalok nevében is. :D

Egy táborban, még évekkel ezelőtt, alig lehettem 13 éves. Szimpatikus volt, de inkább haveri dolog volt. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer több lesz annál. :DD

18/L

2013. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#-as vagyok: a fiatalokat, mint tinédzserek értettem. :D
2013. ápr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Munkahelyen. Elég szimpatikus volt, csak kicsit túl beképzeltnek tűnt. :)
2013. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!