Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb 30 év alatti lány alkalmatlan egy normális párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 11:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Én nem csak a rib@ncokat veszem észre.De legyen miért észre venni azt a lányt,mert nem vagyok kíváncsi egy idiótára se.
2013. ápr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem kell ezen olyan sokat nyafizni, hogy "húúú a csajok ilyenek, húúú a pasik olyanok". El kell fogadni, hogy egyszerű és kőkemény kereslet-kínálat törvények uralkodnak a párkapcsolatok terén is, csakúgy mint az üzleti életben. Ha gyenge vagy közepes minőségű áru vagy, akkor sokkal kisebb lesz rád a kereslet, ha meg jó vagy kimagasló, akkor mindenki téged akar megszerezni, és akkor te válogathatsz. Igyekezni kell, hogy a kimagasló kategóriába kerülj. Ha ez külső alapján nem megy, akkor jó megjelenéssel, ésszel, képzettséggel, jófejséggel, határotottsággal, jó dumával stb. is el lehet ezt érni. Nem olyan lehetetlen dolog ez, higgyétek el. A másik dolog, hogy nem lehet a szeretetet, szerelmet, vonzódást kierőltetni. Ha egy csajnak nem jön be az ember, akkor nem kell erőltetni, hogy "de hát én ilyen jó meg normális meg stb, vagyok..." Ennyi, tovább kell lépni, nem ő a te embered. Higgyétek, rengeteg jó csaj van, aki szeretne egy normális pasit és tartós párkapcsolatot, csak keresni kell. Lehet hogy eddig rossz helyen keresgéltetek. Nézzetek magatokba, gondoljátok el, milyenek lehettek egy lány szemében, mit lehetne magatokon változtatni.
2013. ápr. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
46%

mert a pasik aztán olyan hú de érettek mi?!

mi van nem kellettetek valami cicababának és jottok ide sírni meg gyulolkodni?

2013. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Rosszakat fogtál ki eddig.Szerintem nem feltétlen kor függvénye ez.Beállítottság,tapasztalat,személyiség.
2013. ápr. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

1. válaszolónak küldeném :P


https://www.youtube.com/watch?v=86mcFm2-rxE

2013. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Ez úgy hülyeség ahogy van, megint egy általánosítás. Érdekes én 22 évesen jöttem össze a párommal, rá fél évre össze is költöztünk, 5 éve vagyunk együtt.

A szerelem nem kierőszakolható dolog...

2013. ápr. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Figyelj, kivétel biztos van, ha vidéken laksz, akkor tuti, de Bp.-en és környékén én rohadtul ezt tapasztalom, de biztos én vagyok peches és a legtöbb huszonéves lány komoly kapcsolat keres..
2013. ápr. 7. 14:13
 18/22 anonim ***** válasza:
Ahogy az előttem levők is írták: ez érettség és felfogás kérdése. Ismerek olyan egyetemi csoporttársat, aki egyrészt szép is, értelmes és megfelelő komolysággal is bír, nem véletlenül van már 4 éves, komoly párkapcsolata, pedig akkor, amikor megismerkedtek még 18 volt, s most is csak 22. De ismerek olyat is, aki addig válogatott, hogy a végén a kutyának sem kellett. A lányok általában elkövetnek egy butaságot: kinyilvánítják, hogy, már megbocsássatok, de a menzesz megérkezése és a mellek megnövekedése miatt ők már felnőttek, komolyabbak. Ez testi dolog, semmi köze nincs a dolognak a megfelelő érettség kialakulásához. Akiket én ismerek 18-23 éves lányokat, pedig tényleg sokat ismerek, a legtöbbjük,nos kb. egy 16 éves kislány értelmi szintjével bírnak és ez sajnos megmutatkozik a párkapcsolataikban és a másokkal való viszonyuk okán is. A legtöbb huszonéves lány, ha összejön egy sráccal, akkor már egyből az esküvőt tervezi, meg hogy összeköltöznek stb. Holott ismerve egy adott lányt, volt példa, hogy 1 év alatt 4 pasija is volt, és mindegyikkel eljátszotta ezt.
2013. ápr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg arról van szó,hogy a mai nők zömében, főleg a nagyvárosokban lakók szarnak az egészre. Megjegyzem jól teszik! Modern világ, felgyórsult élet, változott értékkrendek, emberiségellenes kizsákmányoló rendszer, még ennél is csak fokozottan szarabb jövőkép! Egy ilyenre nem nagyon pattognak beleköllkedzeni a nők. Minek? Mikor nagyon saját magát se tudja eltartani az ember, nem hogy még egy családot, vagy kölköket!

Eleve már az előző generáció is olyan volt, hogy modernebb felfogású, a lányokat nem az ilyen házirabszolgaságra nevelték, hanem hogy tiéd a világ, szórakozz. Ez sem rossz dolog egyébként.

Egyszerüen szerintem derogál nekik a szaros pelenkát kitrágyázni a kölök alól, utána meg végigrinyáztatni a dackorszakot, a sulis felmérőket, és egy nap azon kapja magát, hogy egy kivénhedt családanyuka, aki mellett elment az élet! Nem valósította meg a karriercéljait, nem élte ki magát, nem élvezte eleget az életet, de szaporodott, a kölökkel is csak a nyűg van! Sokak a mai nők közül ebből nem kérnek! Kiveszett belőlük az anyai ösztön, családcentrikusság!

A mának élnek élvezeti szempontból, mert a jövő sokunknak kilátástalan. Még egy diplomás, jólszituált embernek, aki törekszik a jóra, annak is komoly probléma egy menő munkahelyet összekaparászni! Ezt ők is tudják.

nincs jövőképük, a mának élnek, amíg fiatalok, életképesek, kapósak, addig kihasználják a férfiakat, ami nekik is jóljön, a könnyű gyors szex, kipörgetni az életet ahogy kell, mert egy idő után, amikor kivénhednek, már nem lesz rá lehetőségük! Jól teszik.

Ígyis globális túlnépesedés van, nem kell annyira agyonszaporodnia magukat az embereknek. A bizonytalan jövőre szülnek. Csak azért mert önző mód egykét túlteng az anyaösztön benne nő ontja magából a kölköket, attól még az egy dolog hogy elbabázgat, de soha nem számolnak a jövőbeli nehézségekkel! Hanyagság! nem kellenek!

Úgyis tudom,hogy az unatkozó gyeses nők a computer mögött most lerántják ezt, mert zömében azok tespednek itt, de leszarom, több mint valószínű,hogy a kérdésre kb. ez a válasz!

2013. ápr. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyet is értek, meg nem is. Az anyai ösztön mindenkiben ott bújkál szerintem. Bár a "kiélem magam" valóban létezik és az is igaz, hogy pár társkereső oldal hemzsegn az 1 gyermekes, 23-28 év közötti nőktől, akik már kevésbé válogatósak, mert összejött a gyerek és most már mindegy, csak legyen, aki eltartsa őket. Már feltéve, ha van olyan balek, aki bekapja a horgot.(természetesen kivételek mindig akadnak). A lényeg, hogy a nők közel 30 felé kezdenek komolyabban gondolkodni és nem csak magukra, hanem születendő gyermekükre is gondolva normális párkapcsolatra törekedni.
2013. ápr. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!