Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én számítok bénának, mert 24...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én számítok bénának, mert 24 év alatt nem tudtam becsajozni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűbb, h nem béna vagy, hanem csúnya, alacsony v mindkettő.
2013. ápr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy szándékosan védekezel... Ennyi idő alatt a Marson is megtalálna egy nő, ha hagynád magad.
2013. ápr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nana! Ne romboljuk az önbizalmát az úrnak. Nézd meg amit küldtem neked :)
2013. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem bénaság, nem külső ok, bár akármi lehet, de inkább balszerencse. Egyszerüen nagyon is valószínünek tartom, hogy valaki folyton olyan nőkbe szerelmes, akik már foglaltak. AKik meg nem azok, azok nem kellenek olyan szinten,hogy összerakja az ember magát velük. Van egy színvonal ami alá nem mész, az felett meg mind már dugig van fasszal. Így aztán te meg szex nélkül maradsz. Nem olyan bonyolult a képlet.

Bár kel lazért egyfajta zárkózottság is hozzá, akik nem szeretnek szórakozóhelyre, iszákos lebujokba járni, azokra hatványozottan igaz,hogy állati nehezen találnak barátnőt.

Csak az ostoba buta emberek nem látják ezt át. Közhelyekkel ne foglalkozz tehát ilyen téren hozzászólások szintjén.

2013. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egyet értek az előttem szólóval.


Esélyes hogy nem vagy helyes sármos. Nyugi én is mindig megkapom, hogy mit gondolok magamról nem vagyok sármos, helyes mit képzelek. Ez így megy. Így lett megteremtve a világ, a szépek szaporodnak a rondák meg nem.

2020. febr. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!