Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a barátotokró...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a barátotokról/barátnőtökről kiderülne hogy roma?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat!
2013. ápr. 7. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt már ki lehet szűrni az elején :D:D:D Viselkedés (esetleg bőrszín.)
2013. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
letojnám mert szeretem főleg ha normális és szeret ő is
2013. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valakit megszeretsz, akkor semmit nem jelent a származása.
2013. ápr. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Igy jártál! :)
2013. ápr. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

1! még szerezzél tapasztalatot, vannak fehér és szőkék is köztük, még az arc vonásairól sem jössz rá,

kedves kérdező! ez engem nem befolyásol, főleg ha szeretem

nincsenek előítéleteim sem N

2013. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%
Szakítanék vele.
2013. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális családi élete van, nem állnak kapcsolatban csalós, hazudós, gyilkolós romákkal, emellett ápolt, csinos, igényes, tanult, akkor nem zavarna.


És a konklúzió: Ilyen roma nő nincs :D

2013. ápr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyu, ha eddig fel se tűnt, hogy roma, mert normálisan viselkedett, jó a kapcsolatod vele és szeretitek egymást, akkor most mégis mit változtat a dolgon, hogy elmondta?

Tudod, pont. De ettől ő még nem lett más ember, ugyanaz, akit megismertél és megszerettél. Ha eddig jó volt vele és szereted, akkor nem hiszem, hogy pont ezek után változna bármi is...

2013. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Fel lehet ismerni, még akkor is ha fehér vagy vörös. Meg ott van a család. Ha már összejöttünk, és ismerem régóta, nem bánnám, de kizárt, hogy hosszú ideig ne figyeljek fel erre.
2013. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha igaz barátja vagy és ő is neked akk miért érdekel egyáltalán?!
2013. ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!