Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban törvény lenne h egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban törvény lenne h egy roma csaj nem járhat magyar sráccal?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy roma származású lánnyal neten és már nemis tudom pontosan miért de nagyon aranyosnak és kedvesnek tartottam. A telefonbeszélgetések során is inteligens és érett felfogású lánynak tűnt. Ő 20 éves én 22 és megbeszéltük h a mai napon találkozunk egy xy helyszinen ahol végre megtörténhet az első találkozás. Viszont az eddigi beszélgetések során nem került sor arra h én magyar származású vagyok, mivel képeken látott, gondoltam tudja. De tévedtem. Amikor meglátott úgy csináltz mintha valaki mást várt volna és elment mellettem. Nagyon rossz érzés volt még sosem éreztem ilyet, de nem gondolkoztam ezen sokáig utána mentem és megkérdeztem mi a baj? Talán nem tetszem neki? Másra számított? Majd elmonda h ő azt hitte én is roma vagyok és ha kiderülne h ő egy magyar sráccal járna a családja nagyon nem nézné ezt jó szemmel:S Vélemény az esetről?

2013. márc. 8. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
És még ők rasszistáznak le mindenki mást.
2013. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Arra nem gondoltál hogy 20 évesen valószínűleg férjjelöltet akart magának fogni? Azért ennyi idősen ha jól tudom a legtöbb már a babát várja, úgyhogy lehet a családja ezért akar mindenképpen roma származású férfit neki, mert gondolom neked 22 évesen nem minden vágyad a családalapítás. A családi háttér meg náluk nagyon erős, szóval ne egyedül őt hibáztasd ezért.

Nem védeni akarom, csak a te érdekedben mondom hogy az eltérő szokások miatt lehet nem árt ha nem kezdesz roma lánnyal.

2013. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

A véleményemet sajnos itt nem írhatom le, mert letiltanának az oldalról...


A cigány maradjon csak a cigányok között, nem hiányzik a keveredés... Alapból ők se kellenének...

2013. márc. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2013. márc. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
ezt az elvet kell követnie a magyaroknak is
2013. márc. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
okés megfogadom a tanácsotokat és legközelebb nem kezdek ki ilyen lánnyal..am valóban nem volt tervben még nekem a család alapítás :D megy mindenkinek a zöld!!! :)
2013. márc. 8. 20:40
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarom senki érzését megbántani... De az senkinek nem fordult meg a fejében (hovatartozástól függetlenül), hogy nem tetszett a lánynak a srác?
2013. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"Majd elmonda h ő azt hitte én is roma vagyok és ha kiderülne h ő egy magyar sráccal járna a családja nagyon nem nézné ezt jó szemmel:S" szerintem ez nem valami lerázás,hanem tényleg igaz. Nem is baj, mert tényleg nem kéne keveredni,mint ahogy az előbb említették.
2013. márc. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
MÉg véletlenül sem kéne keveredni. Hidd el, neked is jobb nélküle, és a családja nélkül. Annyi szép magyar lány van. Válassz közülük.
2013. márc. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz!!! Nagyon sok szép MAGYAR lány van. Lehet, hogy bajba kerülnél a kis roma suna miatt egyszer...
2013. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!