Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek arról, ha a barátnőtök fotózásokra jár?

Figyelt kérdés
Csak én érzem ezt az egészet valahogy furcsának, hogy minek akarja magát mutogatni valaki, ha már van barátja és tényleg szeretik egymást. Vagy bennem van a hiba és túl féltékeny vagyok meg irigy?

2013. ápr. 7. 15:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A szépség az egy adottság, nagyon sok esetben nem kell megdolgozni érte utolsó. Nem vagy Te tisztában a fogalmakkal. Az, hogy valaki jó valamiben, nem véletlen van, mert tett érte. De sok mindenkinek elég csak szépnek születnie!
2013. ápr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A fotózásnak nem az a lényege, hogy mutogassa magát. Párkapcsolattól teljesen független.

Facepalm.

2013. ápr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A barátom hivatásos fotós, engem sosem fotózhatna más, csak vele közösen. :D

Szóval még a fotós pasim sem értené meg, hogy más férfiak nézegessenek. Sok a profi a szakmában, aki nem egy kúrnivaló nőt lát, ha vmi szexbomba van előtte, de a többség sajnos nem ilyen. Aki nem érti, miről van szó, annak itt egy cikk:

[link]

A barátom szokta mondani, hogy ki az, aki tuti ne nézzen rám még keresőn keresztül sem, mert olyan. xD

Teljesen megértem, amit azok a srácok mondanak, akik nem akarják, hogy a nőjüket fotózza akárki. Ha valaki szeretne egyszer magáról 1-1 sorozat jó képet, az még belefér kategória, együtt mennek oda, élvezik az egészet és kész. A fotózásokra járás már más tészta. Persze én könnyen mondom, bár sosem voltak olyan ambícióim, hogy a szülinapomon kívül fotók készüljenek rólam, félévente/évente készül rólam egy sorozat. Akt nem, még saját felhasználásra sem.

Én megértelek, de ha ezen múlik a kapcsolatotok, akkor le kell tudnotok ülni megbeszélni ezt.

A fordítottja sem egyszerű, sok idő volt, mire lerendeztem magamban, hogy a barátom nőket fotóz és aktokat is rendszeresen vállal. Ő ebből él én pedig bízom a profizmusában és a hűségében. Már több éve együtt élünk, megértem az aggodalmad, de a kapcsolatod ne hagyd erre rámenni, ha szereted.

Jah igen: sok fotózáson voltam, sokszor vagyok asszisztens is és sok nő viszi el a párját 1-1 fotózásra, menj el vele, hátha az megnyugtat. Én pl. minden aktfotózáson ott lehetek. (Ott aztán tényleg sok pasi szokta elkísérni a barátnőjét és legalább látja, hogy mi történik, meddig mennek el.) Ha ezen kiakad, akkor azzal nem nagyon tudsz mit kezdeni, akkor már érdemes elgondolkodni.

2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
jah, igen, az utolsó voltam és 23L
2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!