Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátotok/barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátotok/barátnőtök kissé ittas állapotban megbánt titeket vagy sértőt mond, hogy reagáljátok le? Akkor beszélitek meg vele?

Figyelt kérdés
Betudjátok az italnak? Jobb tiszta fejjel megbeszélni a dolgokat? Vagy részeg ember mond igazat? volt már ilyen? Hogy oldottátok meg?
2013. ápr. 7. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Undorító lenne ez tőle. Elgondolkodnék azon, hogy van-e értelme a folytatásnak.
2013. ápr. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szájba csapnám szőges léccel
2013. ápr. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne már ezért kidobni! Én részegen smároltam a párom szeme láttára mással mégis megbocsájtott. A pia állatot csinál az emberből, amit akkor tesz vagy mond az nem beszámitható állapotnak számít és nem kell komolyan venni. Életem legnagyobb hülyesége volt a fenti ami pia nélkül abszolút esélytelen lett volna. Aki meg emiatt kidobja a másikat az no comment.
2013. ápr. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet ribancozni, de mindenki hibázhat és azt hiszem pont attól párkapcsolat, hogy megbocsátom neki az ilyen kis stiklijeit mert tudom hogy én sem vagyok hibátlan.
2013. ápr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ha részegen csinálná 2 csajjal akkor megbocsájtanád, mert ja hát ivott? Azért ne fogjunk már mindent a piára és magyarázzuk meg azzal...

Verbális bántásokra gondoltam.

2013. ápr. 7. 13:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Megcsalást semmilyen körülmények között nem bocsátanák meg. Ha szóban megbánt, hát istenem, ez józanul is előfordulhat. megbeszélnénk de csak ha már tiszta, akkor van értelme.
2013. ápr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyilván nem. Ennyire azért nem vihet el a pia. De tudom magamról, hogy piásan én sem rejtem véka alá a véleményem és az, hogy ezt egy részeg ember nem képes olyan szalonképesen és becsomagolva masnival átkötve közölni mint józanul szerintem teljesen normális dolog. Nálam a düh ilyen állapot még. Akkor aztán fusson ki merre lát mert ami a szívemen az a számon egy parázs vita során ezek sajnos nem szép szavak. A szó sokat tud rombolni mi is mondtuk bántó dolgokat egymásnak de pont ahhoz kell az erő, hogy ettől ne kikészüljünk hanem elfeledjük és megbocsássuk egymásnak. Sajnos józanul is éppúgy előrfordulhat az emberre ha kihozzák a sodrából. Én ezért nem tudnék senkit elítélni.


A megbántás pedig relatíve dolog. Felelősséget vállalok azért amit mondok, de nem azért amit a másik ért.

2013. ápr. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Másnap józanan átbeszélném vele. Igen, agy az van, hogy olyan részeg, és nem tudja mit mondd vagy a "részeg ember igazat mondd" változat. Azért kell vele józanul átbeszélni, hogy ezt kiderítsd. Ezért nem kell kidobni, kivéve, ha csúnyát mondd és másnap józanul is ragaszkodik a mondottakhoz.
2013. ápr. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kidobni? Miért, ha józanon megsért titeket valaki, akkor egyből dobjátok? Ilyen pokróc pinákat, öcsém...
2013. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én sem értem miért kéne ettől kidobni? :O

Azért párkapcsolat, hogy megbeszéljük a dolgokat. Mértékkel persze, de beleférnek viták veszekedések sértődések megbánások. Kompromisszumok.


Szakitáson akkor gondolkoznék el ha direkt szólogat be folyamatosan, mert bántani akar. Az nem fér bele. Aki szeret az nem akar bántani, épp ellenkezőleg.

2013. ápr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!