Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

már majdnem 2 éve szakítottunk, de egyszerűen képtelen vagyok túltenni magam a kapcsolaton. első szerelem volt mindkettőnknek, majd nagyon csúnya vége lett, megvert, stb. most pedig van barátnője, majdnem 5 hónapja, és egyszerűen képtelen vagyok belenyugodni. megőrít, hogy belegondolok velem mit csinált, pedig őszintén szerettem, semmi "büntetést" nem kapott, és most meg vígan éli az életét, közben néha bekavar nekem, tönkre akar tenni... mellesleg a csajjal teljesen normális, nem olyan pszichopata, mint velem volt. én meg kikészülök, mert tudom, hogy boldog. nélkülem.

tudom, hogy ez nem normális. légyszi ne oltsatok, segítséget szeretnék kérni. hogyan tegyem túl magam rajta?


2013. ápr. 7. 17:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Az élet nem marad adósa senkinek Bogárka!
2013. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Jegyezd meg fiatalember: Az életben nem maradnak kiegyenlítetlen számlák... a Bünt bünhődés követ, a szegénységet gazdagság, a lelki fájdalmat az eufória. Mindig is igy volt és így is lesz. Ha ez nem következne be, felborulna a világ egyensúlya és eluralkodna a káosz. Hát ne vezérelje a tetteidet a bosszú, ne mocskold be a kezedet, hanem bízd a természet rendjére, csak a te lelked maradjon tiszta..."


ezt egy hajléktalan mondta nekem 5 évvel ezelött... tisztán emlékszem erre és egyre inkább belátom hogy igaza volt.

2013. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

tudom, hogy ez így működik. ezért is nem "támadom" őt, mert persze, lenne lehetőségem... de én nem akarok olyan lenni, mint ő velem. az élettől majd visszakapja...

de ugyan akkor meg nem értem, hogy ha azok a régi rossz emlékek amiket okozott "elegek" voltak, hogy ne akarjam visszakapni (amíg még küzdött értem), akkor most miért nem érzem ugyan azt a megvetést és undort mint, pl fél éve? most miért fáj, hogy nem engem szeret? miért esik rosszul a tudat, hogy a csaja ugyan azt a mértékű szerelmet kapja, mint anno én, csak őt épp nem fogja bántani, vele nem fog erőszakoskodni?!

én rontottam el valamit, azért bánt velem úgy...? nem tudom...

2013. ápr. 7. 17:36
 4/8 anonim ***** válasza:

Te magad mondtad el a megoldást:

azáért fáj neked, mert látod azt, hogy vele jol megvan és nem érted, hogy te hol rontottad el.

De erre is van válasz:

ott rontottad el, hogy túl elnéző voltál vele az elejétől kezdve. Nem hagytál arra időt hogy kiismerd, vagy nem vetted észre a figyelemztetö jeleket amik egyre vörösebben villogtak körülöttetek.


Ne törödj vele, zárd le és pasizz be. Komoylan mondom, hogyha magad mellé veszel egy kedves humoros intelligens pasit akkor plusz minusz két honap muvla már az exed nevére sem fogsz emlékezni :)

2013. ápr. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha boldog lenne a fazon, és jó lenne a kapcsolata a másikkal, nem téged próbálna tönkre vágni.
2013. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"a csaja ugyan azt a mértékű szerelmet kapja, mint anno én,"


Ez is kamu, pont a bosszúja miatt:D

2013. ápr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, a prof jólbeszél, érdemes lenne fülelned rá:)
2013. ápr. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

igazatok van... de nagyon nehéz.


köszönöm szépen a válaszokat!

2013. ápr. 7. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!