Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem nagyképűség?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamnál bepróbálkoztam és mondta,hogy most nem akar kapcsolatot de barátként bír engem. A következő héten megtudtam,hogy azt panaszolta egy barátnőjének,hogy nem talál magához méltó férfit. Ez kb. olyan mintha egy senki lennék és ő a királynő. 16/F
2013. ápr. 7. 17:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha "méltó"-t mondott, az elég ciki. Biztosan nem "illő"-t akart mondani? Vannak azért ferdítések a szóbeszédben.
2013. ápr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Nem akart megbantani, ezert mondta ezt. Valoszinu valogatos, te pedig nem vagy ez esete.

2013. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem.Viszont te hülye vagy.

Azt hiszed,te tökéletes vagy?Azt hiszed,hogy mindenkinek tetszeni kell?!HÁT NEM!

Nem tetszel neki ez van.Fogadd el.

2013. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad neki, hogy te nem UPC-től vagy úgyhogy téged nem érdekelnek a telekommunikácós elvei...
2013. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as: nem hiszem azt,egy szóval nem írtam azt te lökött! de a nem méltót kicsit túlzásnak tartottam, ennyi.
2013. ápr. 7. 18:01
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
mert egy kis senki vagy.Ez van.
2013. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

te nyavajás troll!

ha nem troll vagy akkor nagy gáz van mert nincs JOGOD engem minősíteni!

2013. ápr. 7. 18:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak barátnak tekint, semmi több. Nem vagy az esete, vagy nem akar egy osztálytárssal kezdeni. Van ilyen, no para, rengeteg jobbnál jobb csajszi van még rajta kívül...
2013. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ezek a GYIK-es csávókák még trollkodni sem tudnak
2013. ápr. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!