Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 28 éves,2 egyetemet végzett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

28 éves,2 egyetemet végzett, mások szerint szép lány vagyok. (Meg szerintem sem vagyok csúnya, nem nagyképűség. ) Ti mit csinálnátok, ha a 40 éves pasitok megcsalna egy kis nyomott képű 18 éves buta csajjal?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 09:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nem vagyok lány, de a helyedben kivágnám a francba... friss husira vágyik, azért csinálta. másra nem tudok gondolni.
2009. nov. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
79%

Hát... elgondolkoznék, hogy mégsem vagyok olyan nagy főnyeremény, mint amilyennek gondolom magam....

(bocs)

2009. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Na de pont ilyennel? Fel nem tudom fogni, hogy mért csinálta. Ha friss husira is vágyik, nem talált volna jobbat? Amikor megláttam őket a lakásban (szerencsére nem olyan helyzetben) és ránéztem a csajra, hirtelen nem tudtam, hogy röhögjek, vagy sírjak. Egyébként már kidobtam, csak nem tudom, hogy megéri-e bosszút állni, vagy próbáljam inkább hagyni a francba az egészet.
2009. nov. 15. 09:58
 4/34 anonim ***** válasza:
89%
lol.. 40 éves egy 18 évessel ? itt mindkét fél nagyon buta lehet
2009. nov. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Másodiknak: Hát igen, eddig úgy gondoltam, hogy ennek a pasinak főnyeremény vagyok (ha másnak nem is), de már látom, hogy vagy nem így van, vagy csak pillanatnyi elmezavara volt.
2009. nov. 15. 10:01
 6/34 anonim ***** válasza:
90%
Semmit szakítanék vele, most magadat szépezed itt a 18 éves csajt meg nyomott képűnek nevezed,közben meg lehet,hogy ő a szép és te vagy a csúnya:D neharagudj,de 28 évesen nem olyan dolgokkal érvelnék,hogy én szép vagyok akkor mégis miért csalt meg a párom, egyetemet is végeztél és kit érdekel? Ettől még félre lépnek a pasik:D.......
2009. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Hát pedig tényleg nyomi, most ha hülyén hangzik, ha nem.
2009. nov. 15. 10:07
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy kivel csalt meg, a tény hogy megcsalt. Akár egy szupermodellel, akár egy öregasszonnyal, akár egy kis 18 évessel, az ilyet úgy kellene kipenderíteni hogy a lába sem éri a földet.
2009. nov. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
65%

Utolsó! Nincs igazad! Igenis tisztelnie kéne a férfinak egy nőben aztis, hogy 28 évesen 2 egyetemet elvégzett!! a pasik sokszor, nagyon szokszor elkövetik ezt.. h NEM TISZTELIK a nőt azért amiért iggazán megérdemelné.. és igazán leirhatja, h ő nem csunya, mert egyes tizenéves kis kur.vák (bocsánat..) de 8 kiló sminkkel eltorzítva az irdatlan képüket azt hiszik magukról hogy most aztán ők itt a valakik .. kb ez a baja a kérdezőnek.. felesleges bosszut állni az az igazság.:S ha ez a pasi nem tisztel(t) téged nem érdemel meg. a véleményed fejtsd ki neki rendesen, 1-2 pofont is megérdemel, utána pedig hagyd ott, és éld az életed ahogyan mgeérdemledd!:)


32\N

2009. nov. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
82%

Bocs 18 vagyok és csak alapozót haszálok,neked az a bajod hogy már 32 vagy?:D

Lehet,hogy neki megtetszett ez a nyomott képű,elsem tudnád hinni,hogy a szépség mennyire relatív fogalom.

2009. nov. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!