Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miyen magas lehet egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miyen magas lehet egy lány ami még nem gáz? És kisebb magassarkút is hordhasson?

Figyelt kérdés
2008. jún. 12. 19:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Ilyen nincs. Mi számít gáznak? Szerintem akármilyen magas lehetsz, miért érdekel ez? Még akkor sem gáz, ha magasabb vagy a barátodnál. Nem számít mekkora az ember..
2008. jún. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak vannak oylanok akik lizélik a magasakat h "hú de colos" meg "rakéta2 ienek:S (174 az oan nagy??)
2008. jún. 12. 19:20
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
NEm gáz, ha találsz hozzá megfelelő partnert pl.én sem vagyok túl alacsony 164 de barátomhoz képest aki 184 kis törpilla vagyok..de engem nem zavar, szóval kár ilyenen görcsölni.MEgkérdezhetem te milyen magas vagy?
2008. jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs közben válaszoltál..szóval rosszindulattal sajnos mindenhol találkozni..ne izgulj az nem sok, nekem is van pár ilyen magasságú barátnőm..nem származik belőle hátrányuk..sőőt
2008. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

174 nem magas... mondjuk ha felvesz egy magassarkút akkor az már kezd necces lenni

Egyébként még mindig nem kell figyelni a rossz indulatú emberekre :), így főleg le lehet nézni rájuk :D:D

2008. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem a régi csajom 178. :D nekem tetszik ahn egy lány magas föleg ha vékony. :D
2008. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A 174cm nem magas. Én 176 vagyok, de még soha senki nem szólt le miatta, sőt.
2008. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
én is 174 vok, s nincs is lapossarkúm, mert abban nem tok menni...de olyan rossz, h aki pasi meg eddig bejött az majdnem alacsonyabb volt így...:( de hála égnek vannak magas legények is:DD
2008. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ohh hát köszike mindenkinek:) Én is elég vékony vagyok és ezért van h megszólnak..igen az a baj h vannak pasik akikkel csak azért nem tudok összejönni mert alacsonyabb nálam:( dehát... Igaz ahogy mondtad utolsó válaszoló:vannak magasabb lények is:)
2008. jún. 12. 20:33
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 180cm vagyok, és mivel nem tehetek róla ezért senki ne mondja azt hogy gáz. Az már esetleg gáz lehet mások szemébe h 5cm-el alacsonyabb vőlegényem van, ráadásul ő imádja ha magassarkút hordok, úgy hogy olyankor még magasabb vok mellette. Szeretjük egymást és ez a fontos. Nem az h mi a gáz és mi nem.
2008. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!