Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egyáltalán olyan lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egyáltalán olyan lány, aki kifejezetten a vékony, magas fiúkra gerjed?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
25%

rule 34. No exceptions...


Szóval persze, hogy van!

2011. febr. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Pl. én :). Pici (168 cm), és vékony vagyok, és kifejezetten a vékony, magas fiúk tetszenek. Lehet izmos, de csak "szálkásan", mert nem tetszenek a kigyúrt férfiak.

20/L

2011. febr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

mennyire magams, én mennyire vékony? ez attól függ...

van 1 ismim, aki 185 centi és hozzá 50 kiló. ilyen vékonyra gondolsz?

egyébként bejönnek a vékonyak, inkább mint a hájpacnik.

nem véletlenül Vajknak hívnak?

2011. febr. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mit kell szenvedni? Persze, hogy van.. Ahány ember annyi ízlés. De én amondó vagyok. Ha vékony vagy és magas az már egy jó pont, ha kicsit még gyúrsz is (kockás poci, vastagabb kar) dögleni fognak utánad a nők.. Sok sikert :)
2011. febr. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincsenek. Meghaltak autóbalesetben.
2011. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!