Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagy korkülönbség, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy korkülönbség, de kételyeim vannak?

Figyelt kérdés
Ő 26F, én 20L. Néha beszélünk, kedves meg normális (mindenkivel az), ő olyan érettnek, normális felfogásúnak tűnik. És nagyon tetszik. De totál önbizalomhiányos vagyok és csalódott, hogy talán "gyereknek" tart magához képest és nem alakul majd ki semmi. (Persze lehet csak szimplán nem jövök be neki, de ez a kor-dolog még plusz frusztráció).

2013. ápr. 7. 19:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem tűrhető. Nincs ezzel baj.
2013. ápr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én 23N vagyok, a párom 37F. Szerinted? Mi itt a gond?
2013. ápr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hogy meg se próbálná velem, mert arra gondol, hogy "áá túl fiatal". Ő olyan komolynak tűnik.
2013. ápr. 7. 20:00
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha megkérdezed tőle, akkor két kimenetele lehet az ügynek.

Ha viszont nem, akkor csak egy.

20F

2013. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
És mióta ismered, esetleg miket csinált, próbált udvarolni-e neked, ilyesmi? :D Lehet ő meg pont azt gondolja, hogy ááá úgysem akar ez a lány semmit, mert öreg vagyok neki :D
2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ez az uccsó mondat aranyos volt:)

Egy felsőoktatási suliba járunk, néha beszélgetünk órák előtt, általában sulis témában. (Lehet úgy van vele, házi nyúlra nem lövünk? ) Am mindig van ott valaki velünk. Néha rajta felejtem a szemem, sztem már lehet észrevette :$$ De ő nem az az alfahím típus, nem tűnik rámenősnek.

2013. ápr. 7. 21:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 vagyok a barátom meg szintén 26 éves:) Nagyon jól megvagyunk, azt mondta az elején ő is tartott egy kicsit ettől a 7 év korkülönbségtől, de miután megismert rájött, hogy annak ellenére, hogy szeretek viccelődni, komolyan is tudok lenni. Szóval szerintem ez a legfontosabb, hogy lehessen veled beszélni komoly dolgokról is, de azért maradjon meg a gyerek éned is. Mi nagyon jókat szoktunk nevetni meg hülyéskedni annak ellenére, hogy ő 26!:D
2013. ápr. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ooo köszönöm a megnyugtató választ :)
2013. ápr. 8. 22:27
 9/14 A kérdező kommentje:
És a fiúk mennyire veszik észre, ha egy lány nézegeti őket?:$
2013. ápr. 19. 21:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát ha nem nagyon feltűnően csinálod, akkor szerintem nem nagyon.. ha feltunoen, akkor ugy jarsz mint en korabban :D

Szerintem nem baj a korkulonbseg ;)

2013. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!