Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem nagy korkülönbség, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagy korkülönbség, de kételyeim vannak?

Figyelt kérdés
Ő 26F, én 20L. Néha beszélünk, kedves meg normális (mindenkivel az), ő olyan érettnek, normális felfogásúnak tűnik. És nagyon tetszik. De totál önbizalomhiányos vagyok és csalódott, hogy talán "gyereknek" tart magához képest és nem alakul majd ki semmi. (Persze lehet csak szimplán nem jövök be neki, de ez a kor-dolog még plusz frusztráció).

2013. ápr. 7. 19:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

miért, te hogy jártál?:D

Néha nem tudom eldönteni, hogy jobb lenne ha észrevenné, hogy bámulom, vagy ha nem...

2013. ápr. 20. 22:05
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel, vagy hol éltek, de sok az a hat év.

A 26 éves srácnak már saját tulajdonokkal kell, hogy rendelkezzen. Gondolnia kell a jövőre, terveznie.

A 20 éves csajnak pedig csak most kezd kinyílni a csipája, még kislány..

2013. máj. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én vőlegényem 31 éves én 20 vagyok! Mikor megismerkedtünk először mi is csak jól elvoltunk, barátkoztunk, aztán lett belőle egy nagyon szép kapcsolat! Sose volt probléma a kor!
2013. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 15 vagyok és, 26 éves fiúval ismerkedtem meg aki teljesen odavan, pedig a miénk már tényleg nagy korkülönbség... Bár érettség kérdése az egész... Ha ő úgy érzi, hogy éretlen vagy hozzá nyilván nem kezdeményez...
2013. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!