Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összevesztünk a barátommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összevesztünk a barátommal és most nem tudom hogyan tovább. Mit tegyek, mit gondoltok a helyzetről?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, jól megvagyunk, habár sok a veszekedés és néha nehezen értjük meg egymást. Elég fafejű és büszke tud lenni. 2 hete feküdtünk le egymással először, 2 alkalommal összesen, mind2x túl hamar elment, ami szerintem zavarja a mai napig. Múlt héten már majdnem megtörtént a dolog, aztán az utolsó pillanatban kidőlt, mint akinek mégsincs kedve, annyival magyarázta utólag, hogy így hozta a helyzet. Ma nálunk volt egész délután és mindketten egy szép napot terveztünk együtt, csak sajnos még ez volt a menstruációm utolsó napja és mondtam neki, mikor már vetkőztetni kezdett, hogy mi a szitu, de hogyha őt nem zavarja, attól még csinálhatjuk. Ő azt mondta, hogy ez így nagyon gáz és megint nem lett semmi a dologból, pedig én szerettem volna. Erre kiakadtam, mivel már másodszorra utasított vissza, 2 hete nem volt semmi és hétvégéig nem is látom őt. Csak vele akartam lenni, örömet szerezni neki, de ő ennyi miatt lerázott. Kimentem kiszellőztetni a fejemet, mire visszaértem, már nem is foglalkozott velem, megöleltem, puszilgattam, de mint aki jégből van, semmi jel. Úgy elment haza, hogy egy puszit nem adott. Nem értem. Szeret egyáltalán? Annyira nehéz vele, sosem akar az érzéseiről beszélni. Szeretem, de sokszor annyira rideg, nem tudom kezelni. Hogy segítsek neki kicsit feloldódni, hogy nekem bármit elmondhat? Látom rajta, hogy a mai is bántotta, de csak flegmázott velem a végén. Miért ilyen? Mit tegyek? :( Én 18 éves lány vagyok, ő 20 éves fiú.
2009. szept. 21. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
bunkó önző balf*sz. dobd ki.
2009. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Engedjél kicsit, lehet megfogja érni! Legyél kedves.
2009. szept. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Keress egy normális pasit.
2009. szept. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hétfő óta nem beszéltem vele, ma találkoztunk a városban, írtam neki hogy jöjjön oda a buszmegállóba, de semmi jel, 1 visszahívót küldött, de nem jött. Írtam neki, hogy ha szakítani akar, küldjön 2t, de arra se semmi. A telefont meg kinyomta 1x. Nem értem. :(
2009. szept. 23. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Te ismered, a te barátod, az is lehet, hogy az első válaszolónak van igaza, de az is lehet, hogy olyan dolgokon ment keresztül amiről szégyell beszélni...

Próbáld meg jobban megismerni és figyelj a részletekre.

2009. szept. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

igazat megvallva, addig olvastam, h. két hónapja vagytok együtt, és sok a veszekedés, lusta voltam tövvább olvasni, de annyire csak azt tom írni, két hónap alatt még DÚL A LOVE.-NAK KÉNE ENNI, DE NEKTEK VESZEKEDÉS VANN, AKK DOBD, MERT LEHET NEM Ő AZ IGAZI, még naon zserelmesneek kéne lennetek, nem pedig veszekesni kén, több mint egy éve vagyok egy ütt a párommal, és még egy kicsi veszek sem volrt, vitálk persze vannak, de az is azon, h. ne eszek sokat, és kórosan sovány vok, ennyi de ez nem számít még vitának sem

remélem minden rendbe fog jönni az életedben biztos találsz jobbat, mint ő!!! sok sikert

puszi:-)

2009. szept. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!